Якщо він робить цих 12 речей — значить НЕ зраджує

І не треба хвилюватись.

1. Він нормально поводиться зі своїм телефоном

Якщо ви не помічаєте нічого дивного і таємничого, якщо він не ховає телефон і просить вас заглянути, що там дзеленькнуло, то все добре. Він не приховує нічого.

2. Він вас поважає

Під час дискусій він не ображає вас, обзиваючи неприємними словами, не ставиться до вас, як до дитини, тим паче, не підіймає руку. Ставиться до вас як до гідної поваги людини.

3. Не переходить межі

Він не буде робити зайві компліменти офіціантці і не коментуватиме фігуру вашої подруги. Він любить вас і розумію, що для вас це було б неприємно. Окрім того, всю свою увагу він хоче віддавати лише вам.

4. Він демонструє самоконтроль.

Ваш чоловік не робить емоційних вчинків, які могли б вам зашкодити як фізично, так і психологічно. Він вміє тримати себе в руках.

5. Він розповідає про свій день

Важливо, щоб люди ділились інформацією про те, чим були зайняті впродовж дня, з ким зустрічались і де були. І це не про контроль у стосунках, а про нормальну комунікацію і намагання поговорити.

6. Він уникає проблем в стосунках

Якщо хтось почав йому писати непристойне — він заблокував, якщо хтось намагається його переконати в тому, що ви — погана, він розриває стосунки з цією людиною. Він поважає вас і не хоче завдавати вам болю такими ситуаціями.

7. Він усе розповідає

Якщо ви слухаєте історії про смішні ситуації на роботі, навчанні, про випадки з дитинства чи в компанії друзів, то просто знайте, що він вам довіряє.

8. Він пам’ятає про обіцянки. Свої обіцянки

Якщо ви домовлялись про спільну подорож, то вона неодмінно відбудеться. Навіть якщо сказав, що передзвонить, то передзвонив. Важлива його відповідальність.

9. Він має хороших друзів

Якщо його друзі — хороше товариство і ставляться до вашого чоловіка чи хлопця з повагою, значить, він на це заслужив. Отже, ваш обранець і до вас буде добре ставитись.

10. Він не мовчить

Якщо у нього проблеми чи нерозуміння стосовно вас і ви запитуєте про те, що сталось, то він не мовчатиме, а намагатиметься зрозуміло і спокійно вам пояснити. Він нічого не приховує.

11. Нічого надзвичайного не відбувається

Ніяких запахів парфумів і слідів помади на його сорочках, ніяких дивних смс та дзвінків, ніяких термінових справ посеред ночі. Нічого тривожного немає, отже, й хвилювання вашого немає.

12. Вам просто добре

Ви почуваєтесь спокійно та комфортно, захищено поряд з ним. Отже, усе добре. Вас вистачає турботи, тепла, ласки, проявів любові. Цінуйте це і даруйте натомість.

Погоджуєтесь?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector