Якщо я ще раз побачу ось це, то одразу подам заяву на розлучення! – сказав чоловік після того, як побачив волосину на спинці крісла

Ніколи б не могла подумати, що можна посваритися з чоловіком через таку дрібницю, як волосся на спинці крісла. Ні, це не жарт, а правда. У нього тоді така істерика була, що, здається, всі сусіди чули його крики. 

Петро завжди був спокійним та врівноваженим чоловіком. На початку стосунків ми ніколи не сварилися, а спокійно намагалися знайти вихід з ситуації. Та я жодного разу не чула, щоб він лаявся. Всі мої подруги казали, що мені дуже пощастило з чоловіком. Ну просто справжній кавалер! Але згодом все змінилося.

Ми зустрічалися 4 роки та одружилися тільки 3 місяці тому. Після весілля одразу почали жити разом. Здавалося, що я потрапила у справжню казку. Петро допомагав по господарстві, часто замість мене мив посуд та виносив сміття. Навіть готував вечерю, якщо я могла затриматися на роботі. Але декілька днів тому він показав свій справжній характер та норов. 

Але про все спочатку. У мене довге та густе волосся, Петрові воно дуже подобається. Він проти того, щоб я навіть у салоні кінчики підрізала. Йому не подобалися жінки з каре чи іншими кроткими стрижками. Я щодня заплітала гарні зачіски або ж крутилася на бігуді. Петро жартома називав мене Рапунцель, як у мультику про дівчину з дуже довгим волоссям. Але вчора він влаштував справжню істерику, кричав декілька хвилин…. бо побачив на кріслі волосину. 

Я ще ніколи не бачила його у такому стані. Кричав, немов прокажений, дорікав, що я така нечупара та погана жінка. А все через одну волосину, можете собі уявити? 

– Ти ніколи нічого не робиш по дому, я завжди прибираю та готую. Якщо побачу ще раз ось це – то подам заяву на розлучення, попереджаю востаннє! – сказав Петро.

Досі не можу повірити, що чоловік поставив мені такий ультиматум. Я працюю в офісі та заробляю набагато більше, ніж він. Але кидати мене через таку дрібницю? Тоді я зачинилася у ванній кімнаті та ще довго плакала. Хіба можна ось так на мене кричати через звичайну волосину? Досі спимо в окремих кімнатах, бо він також на мене образився. Заявив, що я спеціально своє волосся розкидаю, щоб його роздратувати. Сміх та й годі. Дорослий чоловік, а такі дурниці говорить. 

Щоб б ви зробили на місці дівчини? 

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector