З пологового будинку чоловік забрав Валю і новонароджених трійнят в їх маленьку однокімнатну квартиру. На наступний день Вова пішов вранці на роботу і більше додому не повернувся

Ця історія однієї молодої сім’ї. Валя і Вова лише одружилися. Вони обидва були вихідцями із маленьких провінційних містечок, тому грошей у молодої сім’ї було мало. Коли Валя дізналася, що завагітніла її радості не було меж. Вона відразу поспішила розповісти чоловікові таку чудову звістку.

Нормального обладнання у звичайній провінційній лікарні не було, тому стать дитини залишалася для молодят загадкою. Добре, що вагітність далася Валі легко, а пологи пройшли без ускладнень.

Перейми у Валі почалися на сьомому місяці. Її на швидкій привезли в пологовий будинок і жінка відразу почала народжувати. Коли на світ з’явився хлопчик, рухи в її животі тільки активізувалися. Тоді стало зрозуміло, що у Валі двійня. Однак, коли на світ з’явилася третя дитина, лікарі, м’яко кажучи, були шоковані.

— Вітаємо, мамо! У вас трійня!

Ці слова Валя запам’ятала на все життя. Вона дуже хотіла дітей, але щоб троє відразу — про таке вона навіть мріяти боялася. Коли в палату зайшов Вова, він появі трійнят не дуже зрадів. Видно було, що він задумався і засумував.

З пологового будинку чоловік забрав Валю і новонароджених трійнят в їх маленьку однокімнатну квартиру. На наступний день Вова пішов вранці на роботу і більше додому не повернувся. Спочатку Валя дуже розхвилювалася. Вона постійно йому дзвонила, шукала чоловіка по родичах, навіть заяву в поліцію писала, проте, все було безрезультатно. Їй довелося змиритися з тим, що тепер вона сама буде відповідати за своїх трійнят і допомоги їй чекати нема від кого.

Однак, Валя виявилася жінкою не з боязкого десятка. Вона не здалася. Вона забрала до себе на квартиру маму з села. І поки бабуся няньчилася з дітьми, Валя ходила на роботу. Вона влаштувалася секретаркою в одній тутешній компанії. Головний офіс фірми знаходився в Києві, а Валя працювала в його філії.

Чотири роки відданої і важкої праці не пройшли не помітними. З простої секретарки Валя зросла до директора філії, а потім їй взагалі запропонували роботу в столиці.

Жінка розуміла, що такий шанс випадає лише раз в житті і втрачати його не можна. Вона забрала дітей і маму і переїхала до столиці. Тут Валі дали велику службову квартиру, автомобіль і посаду директора комерційного відділу.

Валя заробляла достатньо непогано. Вона почала гарно одягатися, доглядати за собою, записалася в спортзал і на йогу. Дітей вона віддала в приватний дитячий садок, а на вихідні наймала їм няню.

Тепер жінка згадувала ті страшні роки після народження дітей з посмішкою. Вона досі не вірила, що змогла, що не злякалася, як Вова, не здалася, що знайшла спосіб вижити.

Одного разу Валя поспішала на ділову зустріч з партнерами і випадково в ліфті одного ділового центру зустрілася зі своїм колишнім чоловіком. Звичайно, Вова був шокований. Побачивши свою дружину, яку він кинув з трьома новонародженими дітьми на руках, він навіть не одразу впізнав її. Красива, доглянута, добре одягнена, струнка, впевнена в собі і сильна — такої він її ще ніколи не бачив. Вова відразу впав на коліна і почав просити вибачення. Він плакав і говорив, що злякався, тому що думав, що не зможе прогодувати відразу трьох дітей, однак, Валя його не слухала. Вона просто його не чула, адже той біль, який він заподіяв тоді вона не зможе забути ніколи.

Валя ще ніколи в житті не відчувала себе так добре, як в той момент. А кульмінацією їх історії стало те, що вони обидва поспішали на одну і ту ж зустріч, але Валя як керівник, а Вова як звичайний працівник фірми-партнера.

Ось така історія про бумеранг в житті, яка, на жаль, не є одиничною. 

Але про бумеранг потрібно пам’ятати завжди, адже ніхто не знає, що нас чекає завтра, чи не так?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: