За шість років я зателефонувала синові всього один раз, коли продавала трикмінатну квартиру

– Ви взагалі не підтримуєте зв’язок зі своїм сином? – здивовано уточнюю я в сусідки.

– Так. Шість років тому син одружився із дуже вродливою дівчиною. Після того він перестав відповідати на телефонні дзвінки і завжди говорив, що не має часу на розмови. А в його день народження я вирішила завітати в гості з тортом… –  раптом замовкла старенька.

– І що трапилося? 

– Невістка прямим текстом сказала, що я в їхньому домі – непроханий гість. Сергій все чув і не заперечував. Я мовчки залишила гостинці і пішла геть. 

– Хіба син жодного разу за шість років не спробував помиритися? – намагалася зрозуміти я.

– Ні. Натомість я раз дзвонила до нього під час продажу трикімнатної квартири. Вмовила сина приїхати на підписання угоди й одразу віддала йому його законну частку. 

– А як ви зараз живете? – не перестаю дивуватися я.

– Насправді у моєму житті все нормально. Хоча крім сина у мене більше нікого не було. З чоловіком ми давно розлучилися. Сергій став сенсом мого життя. Я намагалася зробити все, щоб поставити його на ноги. Потім він пішов вчитися в університет і стосунки між нами охололи, а після весілля взагалі зійшли нанівець. Прикро, звичайно, але я стараюся триматися.

– Тобто ви взагалі не зустрічаєтеся? – допитуюся я.

– Він все ж дзвонив до мене декілька разів, але я принципово відповідала, що не маю можливості говорити. Зрештою, частково це правда. Я мешкаю тепер у новій однокімнатній квартирі. Район цілком пристойний. А ще у мене з’явився домашній улюбленець, з яким я багато гуляю і ходжу по виставках. І подруги є нові. Лише синові я абсолютно не цікава. У нього, до речі, незабаром народиться дитина. А я навіть не знаю, хто в мене з’явиться: онук чи онучка.

– Хіба вам зовсім не цікаво дізнатися?

– Звісно, цікаво. Проте навіщо випитувати, якщо він сам не проявив ініціативу розповісти?

Я не розумію, як можна довести стосунки між рідними до такого стану. Мені шкода сусідку, але я не знаю, як їй допомогти.

А на вашу думку, чи можуть непорозуміння між дітьми і батьками бути настільки серйозними, щоб вони перестали спілкуватися?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector