Загубленого собаку знайшли за сотні кілометрів від дому!

Наші домашні улюбленці стають повноцінними членами наших сімей і навіть родин. Їх так само люблять, з ними проводять час і навіть ведуть діалоги. Вони стають нашими друзями і хвилюємось ми за них так само, як і за інших членів сім’ї.

Історія про собаку Лео з турецької сім’ї. Лео жив в своїх господарів декілька років, але якось він просто зник! Його шукали більше, ніж місяць, але це не дало ніяких результатів. Минуло декілька місяців, господарі були готові опустити руки й змиритись з тим, що Лео не повернеться.

Якось син господаря поїхав по справах до іншого міста. Неподалік від улюбленої кав’ярні, поміж багатьох інших собак, він побачив щось знайоме. Спочатку не міг повірити своїм очам! Бо ж як Лео міг опинитись там, так далеко? Сотні кілометрів від свого дому?

Син зробив фото Лео і надіслав татові, щоб підтвердити свої підозри. Батько ж неодмінно приїхав і забрав улюбленця сім’ї!

Дуже мила зустріч Лео та господаря. Собака так радів, що чоловік аж розчулився.

Досі ніхто не знає, як Лео потрапив до того міста. Але важливо, що зараз він знову в улюблених господарів, здоровий, ситий, і головне — щасливий.

Які ваші варіанти подорожі Лео?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector