Закон тяжіння: як знайти любов, про яку ви мрієте

Трапляється так, що людина всіма силами прагне знайти другу половинку, але у неї нічого не виходить. Якщо вам доводилося потрапляти у подібну ситуацію, то прийшов час розслабитися. Адже тільки тоді, коли ви відпускаєте все і фокусуєтеся на собі, доля підкидує вам потрібних людей.

Ви залучаєте у своє життя любов, коли з насолодою проживаєте кожен момент і робите те, що приносить вам радість.

Згідно із законом тяжіння ми отримуємо те, що випромінюємо. Іншими словами, людей єднають спільні вібрації.

Наприклад, якщо ваше коло оточення – це незрілі особистості, тоді почніть трансформацію з себе. Як тільки ви будете налаштовані на кохання, доброту, мир і гармонію, то така ж людина з’явиться поруч з вами.

Натомість відсутність розуміння свого внутрішнього “я” та проблеми із самопізнанням будуть продовжувати підкидати вам тих персон, які не зможуть принести вам щастя та радості.

Ви опиняєтеся в безкінечному круговороті нещасть, якщо переживаєте постійні розчарування, біль та страждання. Кількість людей, які готові вами скористатися і ще більше зіпсувати ваші будні різко зростає. 

Потрібно змінити хід власних думок, щоб вирватися з цього замкнутого кола. Припиніть жаліти себе і концентруватися на негативі. Почніть насолоджуватися усім, що з вами відбувається. Шукайте плюси навіть в періоди самотності. Полюбіть себе і не рівняйтеся на інших.

Почуття заздрості, незадоволення, смутку чи ревнощів тягне вас на дно та отруює ваше життя.

Почніть оточувати себе приємними емоціями і випромінювати радість, тоді все навколо кардинально зміниться.

Чи згідні ви з твердженням, що ми отримуємо те, що випромінюємо?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: