Зараз я заміжня. Щаслива. Спасибі мама, за всі уроки життя. З роками розумію, що ти завжди (ну майже) буваєш права. Бережіть своїх мам

Мама живе одна, ми часто приїжджаємо в гості. Ось одного разу ми розмовляли про сімейне життя, про чоловіків.

Питаю, мама, добре батько, це окрема тема, але ось був же військовий, такий позитивний. Чого заміж за нього не вийшла? Адже він кликав.

А пам’ятаєш, каже, він до нас з осетриною приїхав. Пам’ятаю звичайно, роки дев’яності були. Та й рибка не з дешевих.

А що, питаю, далі було? Адже більше то я його і не пам’ятаю в нашому житті.

А я, каже, рибку цю приготувала, та не тільки, стіл накрили. Йому шматочок поклала, тобі. А він так і свердлить тебе очима. Дивиться, як ти їси. Ти тільки вийшла, а він і почав, що як так, дитину рибою дорогою годує. Вистачило б і картопельки. Ось після цих слів його і не було більше. Він і договорити не встиг, зібрала я йому його рибу і виставила за двері.

Мама моя володар виняткової волі і характеру. Завжди казала, що якщо щось не так, ось тільки перший який маленький дзвіночок, гнати зі свого життя треба людину, не думаючи довго.

У мене так не виходить. Я починаю пояснювати якось вчинки. Думаю, що чоловік ось так хотів сказати, я просто не так зрозуміла. Адже не міг він … Ні, що стосовно дітей, нікому б ніколи не дозволила навіть подивитися якось не так. Ось і за плечима не вдалий шлюб. Ось прислухалася б до мами колись …

Зараз я заміжня. Щаслива. Чоловік, як прийнято говорити, взяв мене з дітьми. Хоча не люблю я цього виразу. І якби чоловік не побудував нормальних відносин з ними, якби не прийняв, не було б нічого.

Спасибі мама за всі уроки життя. З роками розумію, що ти завжди (ну майже) буваєш права.

Бережіть своїх мам.

А ви завжди прислухаєтеся до порад своїх матерів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector