— Зарплата у мене тепер менша, ми не можемо витрачати її бездумно! Я зрозуміти не можу — на що йдуть ці тисячі при кожному поході в магазин?

В основному за покупки додому відповідає дружина — вона йде з роботи набагато раніше за мене і тому кожен день має можливість заскочити в магазин за продуктами і побутовою хімією. Оплачує вона все нам необхідне моєї банківською картою.

Був період, коли я не звертав уваги на її витрати — у нас не було необхідності економити. Але трапилася чергова криза, зарплати почали скорочуватися, багатьом моїм колегам перестали нараховувати щомісячні премії і бонуси. Загалом, всім стало важкувато.

Це стимулювало мене почати контролювати щоденні витрати на продукти. Мені почало здаватися, що вона занадто багато грошей кожен день залишає в магазині. Адже вечорами я отримував смс про списання то тисячі гривень, а то півтори. Якось занадто багато.

Одного разу я повернувся дуже втомлений і роздратований. Це вилилося у сварку з пред’явленням претензій. Я не витримав і запитав куди дружина зливає такі щоденні суми:

— Зарплата у мене тепер менша, ми не можемо витрачати її бездумно! Я зрозуміти не можу — на що йдуть ці тисячі при кожному поході в магазин?

— На те, що ми їмо і чим користуємося щодня! Сам подивися і переконайся.

— Дуже добре, дай мені останні чеки, буду виконувати ревізію.

Чек виявився тільки один, та й той просто з сумою за підсумком, без переліку позицій товарів. Ці нехитрі документи видають в не мережевих магазинах.

— І що я з цього повинен зрозуміти?

Дружина розлютилася:

— Забирай свою карту і завтра йди в магазин сам!

— Ну напиши мені список продуктів.

— Сам зрозумієш що нам потрібно.

Отже, ввечері мені навіть довелося закінчити роботу трохи раніше, щоб встигнути в магазини до закриття. Я вбив години дві свого особистого часу, щоб зробити аналіз цін, знайти максимально вигідні пропозиції і купити тільки найнеобхідніше.

Скільки я витратив? Майже тисячу гривень, хоча на мою ж особисту думку не купив нічого зайвого.

Тоді я усвідомив — я був неправий, дружина не тринькає наші гроші. Довелося заглянути в кондитерську і квітковий магазин — купити їй солодощів і букет, щоб вибачитися. «Наїздів» з мого боку вона більше не чула.

Хто у вашій сім’ї розпоряджається бюджетом?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: