Жінка і її дім. Про що говорить відсутність бажання займатися побутом?

Усі ми, жінки, сподіваємося, що хтось зможе нам у цьому допомогти, або взагалі забрати від нас цей обов’язок.

Коли у вашому будинку безлад, то цим самим ви видаєте те, що не є хорошою дружиною, яка дбає про затишок.

Чистота та затишок в оселі – це природна необхідність для розумної та мудрої жінки. Саме порядок є одними із чинників щасливого сімейного життя.

Жінка – є уособленням затишку, тому через лінь, або надлишкові перевтоми, вона все одно мусить переступити і створювати цей комфорт в домі.

Саме по чистоті у будинку чоловіки часто вибирають собі дружину, адже дім – є осередком жіночої енергетики, яка відображає внутрішній характер та напрямок думок. Переступивши поріг, відразу відчуваєш чим живуть господарі, бачиш їхні мрії.

Коли видно, що у домі дуже не вистачає чоловічих рук, тобто не прибиті картини стоять на підлозі, або відвисає якась поличка чи двері – це означає, що ви перебрали усю відповідальність на себе і не можете налагодити контакт із чоловічою статтю.

Будь-які побутові проблеми – це гармонія між чоловіком і жінкою, бо якщо ця гармонія і рівновага існує – у будинку все добре і все на своїх правильних місцях. У вашому домі має бути хороша атмосфера, яка надихає, що дарує крила для звершення нових цілей.

Як наповнити дім затишком:

Почати потрібно не з прибирання, а зі своїх думок. 

Що я хочу? Як я хочу продовжувати своє життя?

Повірте у те, що ваш дім насправді живий і він теж має характер, який формуєте ви самі. Навчіться поважати вашу оселю, відчувати все, що відбувається в ній.

Будь-яка робота в домі повинна бути усвідомленою.

У все до чого ви б не бралися прикладайте свою любов, адже тоді справи перебігають краще і ви отримуєте задоволення.

Ваш дім легко може виводити вас зі стану депресії, якщо створити всі умови для цього, а також дім може навпаки нагнітати становище, якщо не прибирати в ньому, не створювати зручностей та заставити все непотрібними речами.

Коли ви прасуєте, перете, миєте підлогу – байдуже, бо це все потрібно робити з легкістю і в задоволення з думкою та турботою про себе та тих, хто з вами живе.

Ставтеся до свого дому з увагою і повагою. Відчувайте його. 

Саме відкритість до свого дому є вашою силою, бо дім – фортеця ваша.

Навіть не дозволяйте собі заставляти простір непотрібними речами: безліччю статуеток, старим одягом, який ви вже не носите, будь-чим, що пов’язує вас із якоюсь мертвою людиною, сварками, бійками, конфліктами.

Постійно підтримуйте хорошу вологість повітря, провітрюйте приміщення, декілька разів на тиждень протирайте пил, мийте часто підлогу, адже так ви вичищаєте дім від поганої енергетики.

 Жінка – берегиня вогнища. А вогнище – це життя сім’ї. Не буде вогнища – не буде і сім’ї. Буде співжиття або економічно вигідний шлюб.

Приготування їжі, прибирання, прасування, провітрювання – це та ще багато клопотів мають стати для вас вимушеною необхідністю для того, аби дійсно відпочити. Навчіться отримувати від цього задоволення і насичуватися енергетикою дому.

Чоловік може не помітити вашу нову скатертину, але він відчує вашу енергію і вашу зацікавленість у спільному вогнищі.

Просто згадайте себе у дитячі роки, коли ви бігли зі школи або із секційних занять. Хіба ви тоді звертали уваги на деталі? Ви бачили тільки масштабне, а ці великі речі та почуття створені маленькими деталями. Смачна вечеря, пахне свіжістю оселя, чистий рушник і тому подібне.

Так само і чоловік. Він може не звертати увагу на маленькі деталі, але загальну картину він завжди оцінює.

Жінка є берегинею своєї сім’ї, вона пише її історію, а ця історія твориться у спільній оселі, яку необхідно цінувати, любити та насичувати правильною енергетикою.

Насолоджуйтеся кожним міліметром вашого дому, даруйте йому свою душу, а він віддячить вам у двічі разів більше.

А ви погоджуєтеся з цими думками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector