Рейтинг чоловіків за знаком Зодіаку: хто найкраще підійде для серйозних стосунків

Наскільки хороший чоловік у відносинах згідно з його знаком Зодіаку.

Немає ніякого гарантованого способу визначити, чи є ваш шанувальник відповідним для довгострокових відносин. Багато чоловіків, які здаються на перший погляд відмінними хлопцями, через деякий час показують, що їх натура далека від ідеалу. Дізнатися характер чоловіка допоможе не тільки інтуїція, але і астрологія.

Ось наскільки хороший чоловік у відносинах згідно з його знаком Зодіаку:

Скорпіон

Надмірна інтенсивність, яка найбільше асоціюється зі Скорпіоном, може лякати, що, ймовірно, змусить багатьох подумати, ніби чоловік цього знаку повинен стояти набагато далі в списку, але все не так страшно. За таємничістю і відстороненістю ховається люблячий, відданий і чарівний чоловік, готовий зробити все можливе, щоб викликати посмішку на обличчі обраниці.

Близнюки

Соціально активний чоловік-Близнюк життєрадісний і позитивний настільки, що освітлює кожну кімнату, в яку входить, прагнучи принести щастя і радість, кожному зустрічному, а особливо своїй дівчині. Він з радістю вислухає все, з чим ви хочете з ним поділитися і сам розповість масу цікавих історій, нехай у кожній з яких буде неабияка частка вигадки. Це люблячий і турботливий чоловік з безліччю інтересів. Проблема тільки в тому, що деякі представники цього знака можуть абсолютно несподівано розривати відносини без видимих ​​причин.

Терези

Всі знають про бажання Терезів принести мир і гармонію в навколишній світ. Це означає, що в стосунках людина цього знаку докладе всіх зусиль для вирішення конфліктних ситуацій. Він не з тих людей, хто стурбований своїм его – для нього важливі ви і відносини з вами. Однак майте на увазі, що такі чоловіки найчастіше уникають суперечок, що може стати причиною накопичення невдоволення як у вас, так і у нього.

Овен

Вогняна і рішуча натура чоловіки-Овна привертає до нього багатьох жінок. Він представляє той самий образ сильного, впевненого в собі чоловіка, що буде захищати і забезпечувати жінку всім необхідним, пропонуючи стабільність, яку багато хто вважає привабливою. Втім, Овни вважають жінку, яка легко піддається їх контролю нудною і зроблять вибір на користь тієї, що кине їм виклик, змушуючи бути кращою версією себе.

Рак

Раки – найчутливіші і дбайливі чоловіки, яких тільки можна зустріти. Коли чоловік цього знаку вступає у відносини, він віддає все, що у нього є без обмежень – після розриву ж він залишається з відчуттям горя. З цієї причини чоловік-Рак може здатися обережним, але якщо ви покажете йому, що вам можна довіряти, то отримаєте відданого і чуйного чоловіка. Чоловік-Рак не залишить сумнівів у своїй любові, кажучи про неї і завжди роблячи невеликі подарунки.

Лев

Цих чоловіків часто називають егоїстами, так як вони здаються не просто впевненими в собі, а сконцентрованим на собі. Будьте впевнені, що для чоловіка-Лева існує не тільки його его. Вони щедрі, сповнені романтики і люблять всім серцем. Головне, що їм потрібно, – це вираження любові і лояльності від партнера, і тоді вони будуть відчувати себе безпечно в стосунках.

Водолій

У чоловіка-Водолія немає нічого «нормального», але в цьому частина їх чарівності. Цей чоловік не намагається відповідати нормам суспільства, що іноді позначається на відносинах – так, у нього може бути свій погляд на шлюб і сімейне життя. Однак, якщо ви докладете зусиль для того, щоб зробити його більш адекватним, це окупиться. Завдяки своєму розуму Водолій може стати успішною людиною, з якою безпечно і цікаво.

Стрілець

Чоловік-Стрілець виявився так далеко в списку через його потребу у свободі. Він настільки зосереджений на пошуку пригод, подорожах і отриманні задоволення від життя, що сама ідея бути прив’язаним до чогось може розгорнути його в протилежному напрямку. Вступаючи в відносини з чоловіком цього знака, будьте готові до того, що він не готовий до рутини, яка змусить його нудьгувати. Однак, якщо вам теж до душі авантюри, ця людина може бути вашим всім.

Козеріг

Чоловіки-Козероги є здобувачами, часто вельми успішними в кар’єрі та фінансовому житті. Безумовно, такий чоловік забезпечить комфорт і безпеку, але він не завжди буде знаходити час на партнера. Не варто очікувати палких зізнань у любові або грандіозних жестів. Такий чоловік показує свою прихильність більш практичним способом, наприклад, нагадуючи пристебнути ремінь безпеки або питаючи про те, що ви їли на обід. Він ніколи не стане казковим Ромео, тому, вступаючи в стосунки, не чекайте, що все зміниться.

Діва

Приготуйтеся до того, що людина цього знаку керує своє натурою, завжди шукає ідеал. Він встановив для себе і партнера неймовірно високі стандарти – неможливо повністю відповідати його очікуванням. Найгірше те, що він не розуміє цього. Замість цього такий чоловік почне турбуватися, заявляючи, що ви недостатньо намагаєтеся в спробі стати кращою особистістю. Вступаючи з ним у відносини, приготуйтеся до критики, яка зазвичай не сприяє люблячим і продуктивним відносинам. Це буде вибоїста поїздка!

Телець

Настільки низька позиція може здивувати багатьох, оскільки Телець часто розглядається як неймовірно вірний знак, але проблема в подоланні залежності, яку цей чоловік відчуває стосовно рідних. Іноді чоловік-Телець не в змозі створити достатню дистанцію зі своєю сім’єю, що необхідно для серйозних стосунків. На довершення до всього він дуже впертий – практично неможливо зрушити його з місця в будь-якому зі смислів. Переконайтеся, що ви поділяєте ті ж моральні цінності і цілі в житті, і тільки потім починайте відносини.

Риби

Відомий як найромантичніший і найталановитіший зі знаків зодіаку чоловік-Риби може витратити вічність, на створення у своїй голові казкових відносин. Найбільша проблема в тому, що його фантазії рідко перетинаються з реальністю і він ніколи не знайде принцесу, яка потребує порятунку і про яку він мріє. Проблема не тільки в нереалістичних очікуваннях від відносин – ці чоловіки люблять витати в хмарах, у важкі моменти вдаючись до алкоголю і навіть наркотиків. Полюбивши такого чоловіка, вам слід приготуватися до великої відповідальності.

Яким в списку виявився ваш обранець?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector