Жадібність, найгірший із чоловічих пороків

Чоловіча жадібність – не хвороба. Це порок. Справжній чоловік завжди випромінює впевненість і безтурботність. Немає грошей чи є – все чудово. Адже їхня відсутність не може стати причиною для відчаю. А радше навпаки – до дії, до роботи.

Літній вечір. На сцені гурт “Міраж”. Ми із моєю новою подругою сидимо у піцерії. На той час, в одній із перших московських піцерій. Зараз середина 80-х. Дівчина просто неймовірна і я не можу дочекатись продовження вечора. А шампанське цьому повинно було би посприяти… Але воно закінчилось раніше, ніж я на те очікував. І моя супутниця вечора довго не вагалась і сказала: “Змовляй ще!”. Мій настрій змінився одразу. У голові одна думка: “Грошей мало, на шампанське не вистачить”. До того ж, і на обід в університетській їдальні треба залишити грошей, і на пиво із друзями. І я змусив чекати мою нову подругу не надто довго: “Послухай, може те шампанське уже буде зайве?”. Моя подруга оглянула мене швидким поглядом, повернулась до офіціантки і замовила ще пляшку зі словами: “Я заплачу!”.

Я ніколи не забуду цей погляд. Забув, чим завершився вечір, але погляд пам’ятаю до сьогодні. І сором. Я міг перехопити її руку, сказати, що це все жарти були і я замовлю стільки, скільки вона побажає. Але я цього не зробив. Так, мені було шкода грошей… Якщо кому цікаво, нічого у нас із тією дівчиною не склалось.

Жадібності я намагався позбутись роками. Боровся із нею, неначе із хворобою. Звісно, дивуватись тут нічого. Бідне дитинство і все таке. Тоді всі діти були бідними. Радянський Союз! Але ті часи нас однозначно сформували. І із цим синдромом дефіциту та браку грошей доводилось боротись чи не кожному. І комусь таки вдалось. Знаю людей, що сьогодні не живуть у шовках, але ладні останній рубль віддати другу. На щастя, той випадок змусив мене зрозуміти одну просту істину: чоловіча жадібність – це не хвороба, це порок.

Чоловік не повинен шкодувати грошей лише на жінок та алкоголь

Ну, і на дітей. Але це, напевно, нікому пояснювати не потрібно. Трапилась подібна історія із моїм другом. Але його, як виявилось, ця хвороба оминула. На перше побачення він запросив свою подругу до дорогого ресторану. Дівчина не стримувала себе у побажаннях. Замовила чимало вишуканих страв, а ще – вино колекційне. І, звісно, не обійшовся мій друг без запитання після: “Може, ще щось хочеш?”. Після принесли рахунок. Він сказав дівчині зачекати хвилину і підійшов до офіціанта. Хвала Богу, той виявився спокійним. Взяв за завдаток дорогі часи мого друга і погодився зачекати із розрахунком до завтра. Сума виявилась чималою. Але дівчина про це ніколи не дізналась – це її не стосується.

Чоловік – це красиві вчинки

Ким би він не був. Красивим чи ні. Освіченим чи навпаки – тільки зі шкільним атестатом. Саме жадібність визначає, “повноцінний” він чоловік чи ні. От у мене, до прикладу, заощаджень немає. Ні копійки. На Лондон я і так не напрацюю, а відкладати гроші у Росії – це дурня. Потрібно жити так, ніби грошей більш ніж достатньо. Сьогодні. І особливо у Росії. Витрачати треба у цей момент – на жінок, на задоволення. Це, як на мене, і є головний російський економічний закон.

Хочете перевірити чоловіка – поїдьте з ним у подорож

Ніщо не визначає жадібних краще, аніж мандрівка. Моя подруга Поліна якось подумала так само і запросила свого хлопця провести із нею відпустку. Він погодився. Але, спершу, вона сказала, що їй потрібно кілька нових суконь. Чоловік був не проти і люб’язно погодився оплатити покупку. Пішли до магазину вони удвох. Поліна радісно все приміряла і знайшла собі кілька чудових варіантів. Її бойфренд здивувався “низьким цінам” і тільки. Лише під кінець шопінгу він підійшов до неї із дешевою сукнею із поліестеру та запитав, як вона їй. Вони купили те, що сподобалось Поліні. Після чого моїй подрузі довелось скасувати поїздку. Через два роки вона вийшла заміж. За іншого чоловіка, звісно. Він неймовірний! Не багатій, але витрачає гроші із легкістю.

Жадібність – це найгірше, що може трапитись із чоловіком. Часто зустрічали таких чоловіків?

AnnaM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector