Жахливе відео: Левиця напала на дресирувальника в цирку

Левиця напала на дресирувальника прямо під час циркової вистави. Глядачі миттєво зафільмували згаданий інцидент та поділилися ним у соцмережах, що шокувало величезну кількість людей. 

Це відео вже встигло набрати практично п’ятсот тисяч переглядів. На ньому ми бачимо, як левиця стрибає на Максима Орлова, потім дряпає і кусає його на очах у враженої аудиторії. Згідно з повідомленнями, дресирувальник був негайно доставлений до лікарні.

Один з очевидців поділився своїми спостереженнями:

Левиці буквально стали скаженими. Коли ми втекли, пролунав дикий рев тварин. На приборкувача напали. У вагітної жінки від переляку стався епілептичний припадок. Була викликана швидка допомога.

А ось сам дресирувальник прокоментував цей інцидент наступним чином:

Такі випадки, як сьогодні, дуже рідкісні, але тварини є тварини. Веге п’ять років, і вона з дитинства була досить примхливою. Ми будемо вести переговори з зоопарками, щоб обміняти її на маленьке левеня.

Схоже, ця левиця більше не буде виступати на арені цирку.

З іншого боку, користувачі мережі YouTube, які бачили вірусне відео, проявили більше симпатії до тварини, ніж до дресирувальника цирку. Ось декілька популярних коментарів: “Ці леви повинні жити в дикій природі, а не виступати в якомусь сумнівному наметі”, “Це просто доказ того, що тварини не заслуговують, щоб з ними так поводилися і використовували для розваг”, “Важко відчувати жалість до людей, які заробляють на життя жорстоким поводженням з тваринами”.

Нижче можна переглянути відео з місця події:

Ви часто відвідуєте цирк? Як вважаєте, чи можна використовувати тварин для розваг?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector