Жінка, до якої постійно хочеться доторкатись

Почуттів не буває забагато, як і пристрасті…

Ті, кому вдавалось пізнати пристрасть сповна, ніколи не захоче бути учасником нудним і тьмяних стосунків.

Спілкування з такою жінкою не схоже на балакання з іншими. З першого погляду тут зрозуміло: вона особлива. Це саме її хочеться одного разу обійняти і більше не відпускати ніколи й нікуди. Такі жінки викликають дивні емоції: водночас ніжні, тваринні, інтелектуальні, свідомі й не дуже. Якщо ж ми сьогодні говоримо про дотики, то, будьмо відвертими, понад 70% успіху стосунків залежать від якісного сексуального життя, а вже після цього борщ, чисті рушники і доглянуті вазони.

Тому якщо секс в стосунках не дуже, то не варто тут будувати нових ілюзії, мрій, відходити від реальності і жити в своїй мильній бульбашці. Старайтесь, робіть щось із цим, інакше розлучення зовсім близько. Не забувайте, що справді кохану людину хочеться спробувати на смак: вкусити і облизнути щонайменше. Пам’ятаєте ту юнацьку пристрасть? Коли ви приїхали до нього дивитись фільм, а він вже з порогу роздягав вас. Найцікавіше, що до фільму так і не дійшло. Ось воно! Це саме те, чого не вистачає багатьом парам. 

Пристрасть і дивна хімія запахів для когось так і залишаються загадкою, а от люди, які змогли пізнати ці неймовірні відчуття, будуть хотіти їх продовжувати якомога довше в стосунках. там обоє партнерів справді будуть щасливими, про зради не буде й думок, адже обоє одержимі один одним. Уявіть це погладжування його руки по внутрішній частині вашої ноги… Пробіглись мурашки? Саме так я уявляю собі ту хімію, пристрасть, бажання. От до такої жінки, яка на все реагує, і тягне чоловіків. До такої жінки хочеться доторкатись. Вона — особлива.

А хто для вас жінка, до якої хочеться доторкатись?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector