Жінка ледь не вигнала чоловіка з дому через те, що він проколов вуха їх маленькій донечці

Абсолютно всі батьки хочуть бути присутніми у житті дитини, коли вона робить свої перші досягнення: перший крок, перше слово, перша посмішка. Їм важливо бачити всі ці моменти, адже це має залишитися у пам’яті назавжди. 

Те ж саме стосується певних рішень, які батьки змушені приймати замість малюка у його ранньому віці. Сюди входить проколювання вух. Одна мама вирішила запитати у користувачів інтернету, хто правий у її ситуації: вона, чи чоловік. 

Очевидно, що її чоловік хотів проколоти вуха їх донечки у ранньому віці

А от мама була проти цього:

Я особисто проти того, щоб малюкам проколювали вуха з різних причин. Це може викликати біль, їх постійно потрібно промивати, аби уникнути потрапляння інфекції, вуха продовжують рости й таке інше.

Жінка зізналася, що вони неодноразово сперечалися через це з чоловіком

Він неодноразово підіймав цю тему й наголошував на тому, що всім його сестрам прокололи вуха у ранньому віці й усі вони зовсім про це не шкодують. Проте дружина продовжувала заперечувати. 

Одного разу їй довелося поїхати з міста на тиждень

Тиждень тому мені зателефонував тато й попросив приїхати, аби я допомогла йому з однією справою. Оскільки мій чоловік працює здому, то донька залишилася з ним. 

Коли вона повернулася, її чекав великий сюрприз

Її чоловік вирішив піти на хитрість та втілити свій задум у життя, поки дружини не було вдома. Він проколов донці вуха й нікого про це не попередив. Мама була шокована. 

Я вигнала його й сказала, що він не мав права робити це за моєю спиною. Він розізлився й відповів, що це і його дочка й взагалі мені потрібно легше ставитися до таких речей та перестати бути такою категоричною. Я зняла сережки й зараз ми з ним не розмовляємо. 

Більшість жінок підтримали її, адже вони вважають, що в таких питаннях важливо прийти до спільного рішення й чоловік не мав би робити таких речей без її відома. А інші відповіли, що питання проколювання вух має вирішувати сама дитина у зрілому віці. 

А як вважаєте ви?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector