“Жінка має термін придатності!” – заявив мені Макс. Я одразу згадала сивоволосу незнайомку

Сучасний світ часто буває дуже жорстоким до жінок. Чоловіки самі вигадують дивні критерії оцінки своїх обраниць, намагаються їх підбирати за якимись “універсальними стандартами краси” списаними з моделей із глянцевих журналів. 

У своєму житті мені довелося зустріти немало таких “розумників”, які знали краще, як я повинна виглядати і що одягати, аби бути привабливою. Зізнаюся чесно, декілька років поспіль моя самооцінка страждала, я постійно сумнівалася у собі, у своїй жіночності та красі. Дійшло навіть до того, що мій гардероб можна було охарактеризувати однією фразою: “50 відтінків сірого”, бо мені зовсім не хотілося привертати до себе чиюсь увагу. 

Та все змінилося після однієї випадкової зустрічі в кафе. 

Я сиділа за столиком, очікуючи зустрічі, яка мала відбутися після обідньої перерви в офісі через дорогу. Аж раптом відчинилися двері, і зайшла вона….

Жінка, якій було з вигляду десь трішки за 55 років. Виглядала просто розкішно! Яскравий жовтий костюм, доповнений милими туфлями на досить високих підборах. Вбрання підкреслювало тендітну фігуру незнайомки.

Вона зняла свої сонячні окуляри, окинула поглядом приміщення, а потім обдарувала блискучою усмішкою офіціанта, який уже мчав стрімголов до такої привабливої клієнтки. 

Коли жінка присіла за столик, я зрозуміла, що її сріблисте волосся – не результат якогось фарбування, це сивина, яку незнайомка просто використала на свою користь. Повірте, їй це вдалося. 

Не встигла я й оком змигнути, як навколо старшої леді скупчилися чоловіки: один вже каву пропонує, інший – компліментами засипає, третій – погляд не може відвести…. А вона – тільки усміхається, не ніяковіє, тримається дуже впевнено. Одразу видно – це жінка, яка точно знає собі ціну.

Натхненна таким видовищем, я вишукано одяглася і нафарбувалася для побачення, яке запланувала на вечір. 

Максим – ідеальний чоловік. Він уважний, добрий і дуже серйозний. З ним я почуваю себе, мов за кам’яною стіною. Того вечора я мала знайомитися з його друзями. Хвилювалася страшенно, але намагалася в моменти паніки пригадувати собі ту незнайомку в кафе і те, як впевнено вона себе відчувала. 

Марними були мої хвилювання – все пройшло, як по маслу. Друзям мого коханого я дуже сподобалася, їхні дружини до кінця вечора вже почали називати мене подругою.

Все було б нічого, якби я не дізналася від них однієї пікантної подробиці про Макса. Виявляється, до зустрічі зі мною його цікавили лише юні дівчата. Нікого старшого за студентку 5 курсу у нього й не було. А це, на хвилинку, за все його 34-річне життя!

Мене це не налякало, але трішки стурбувало. Я вирішила довго не зволікати і поговорити з Максимом відверто. Спитати напряму. 

– Максим, то це правда? Ти не подумай, я ж нічого проти цього не маю, просто цікаво, яким було твоє життя до мене, – спокійно спитала я.

– Так, Надійко, це правда. До речі, я радий, що ти почала цю розмову. Справа в тому, що нам потрібно розстатися…

Я мало не зомліла, коли це почула…

– Як? Чому?

– Знаєш, я щиро вірив, що ти – саме та жінка, яка зможе змінити моє ставлення до стосунків, але цього не сталося. Мені до вподоби молоді дівчата, і я нічого не можу із цим зробити, хоч як би не намагався. Пробач. Але я переконаний, що у жінки є, так би мовити, термін придатності, коли ж він минає – вона просто перестає бути привабливою.

Я не могла більше це слухати, перебила його на півслові, попрощалася і втекла з того ресторану, мов ошпарена. 

Спочатку мені здавалося, що моя самооцінка знищена вщент: ніякому чоловіку тепер ні за що не вдасться її зремонтувати. 

А потім я згадала собі сивоволосу жінку з кафе, яка, здається, знала собі ціну, а не чекала того моменту, коли черговий чоловік вчепить на неї свого цінника. 

Я усміхнулася сама собі і наважилася на авантюру. До побачення з Максимом я добре підготувалася: красиве плаття, підбори і ніжний макіяж. От тільки до цього всього вирішила ще додати впевнений погляд і високо підняту голову. 

Я йшла бульваром, наче фотомодель. Вперше за кілька років життя ловила на собі стільки захоплених чоловічих поглядів. Але мене це не надто хвилювало, бо я почала усвідомлювати, що теж знаю собі ціну. І вона зовсім немаленька…

Чи вразила Вас ця історія?

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector