Жінка може кохати чоловіка до нестями. Але всього одна річ здатна назавжди все перекреслити…

Жінка може багато чого забути і пробачити. Але якщо любить. Або коли їй просто шкода. Або просто в силу своєї жіночої благородності. Помилки вибачаються, образи, слова, сказані на емоціях. Зради – і ті можна простити.

Але існує те, чому прощення немає. А може і є, та після такого жінка ніколи вже не буде дивитись на вас так, як раніше. Це ці випадки, коли чекаєш від чоловіка захисту. А він не може тобі його дати. І не важливо, від чого саме треба тебе захистити: від злого охоронця чи перехожого о темній порі. Від павука, що точно замислив щось лихе, повзаючи по стелі. Або ж від самого себе. Коли чоловік не може захисти від самого себе – це, мабуть, найгірше.

Та яка різниця, від кого, якщо він однак не захистив… Може, він впевнений, що ти здатна сама з усім розібратись. Або, наприклад, той павук не такий і страшний, як ти собі вигадала. А може він просто не любить влазити в скандальні історії… І ще багато-багато причин.

Та ми ж і дійсно можемо все самі. І поліцію викликати, і страхи побороти, і вихід знайти там, де його й не видно. Але що ж тоді чоловік? А тоді  він перестає бути для тебе “тим самим”. І ти живеш, згадуючи, як він не зробив того, що мав. Бо він же твій, найкращий. Він тебе рятує, захищає, береже… А в один момент – все? 

І більше “той самий” тобі вже не треба ні теоретично, ні практично: він не може захистити своє кохання, не бореться за своє майбутнє. І жінка починає бути як ніколи сильною, незалежною та самостійною, бо в душі вона знає: одного разу її не захистили. 

Хоча іноді це — така дрібниця, правда ж…

© Ганна Кір’янова

Чи важливо вам знати, що чоловік вас точно захистить?

VikaB
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector