Жінка не зможе отримати 12 мільйонів свого батька, оскільки відмовляється виконати всього одну його умову

Дівчина вже кілька місяців поспіль намагається через судовий процес отримати спадщину, яка легко може стати її, якщо та виконає лише одну умову.

26-річна Клер Браун не хоче робити того, що заповідав їй покійний тато, тож зараз змушена жити лише на соціальну допомогу. 

Спадок в декілька мільйонів доларів жінка отримає лише тоді, коли знайде собі постійну роботу. Вона не дослухалася батькових порад за його життя, тож він вирішив таким чином вплинути на свою доньку після відходу на той світ. 

Чи в нього щось вийшло? Навряд. Дівчина навіть не планує шукати собі стабільну роботу, ризикуючи втратити 12 мільйонів доларів!

Усі родичі, друзі та знайомі підтримують таке рішення покійного чоловіка, оскільки хочуть, щоб Клер стала повноцінним членом суспільства, знайшла роботу і мала змогу реалізуватися, як особистість. 

Сама ж дівчина виправдовує небажання працювати своєю недугою. Вона припускає, що страждає на СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивності). Саме через це їй важко концентруватися на певній діяльності, виконувати монотонну роботу. 

“Мені щодня доводиться складати список справ, інакше я все забуваю. Я називаю себе розореною мільйонеркою, тому що я весь час на дні і нічого не можу з цим вдіяти. Я лише прошу віддати мені те, що належить мені по праву. Я страждаю. Будь ласка, не могли б ви припинити все це “шукай роботу, Клер!”? Цього не буде”, — сказала 26-річна жінка.

Найближче оточення спростовує свідчення Клер про наявний психічний розлад. Вони кажуть – це лише відмовка, аби жити за батьків кошт і горя не знати. 

“Ми в розпачі. Ми любимо Клер, але хочемо, щоб вона нарешті знайшла роботу і внесла свій внесок у суспільство”, — кажуть родичі Клер.

Чим усе закінчиться – невідомо. Поки що затяжні судові процеси все ще в самому розпалі. 

Джерело: https://ukr.media/

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector