Жінка піднімалася з пляжу 800 сходинок особливим кроком, щоб не втомитися: і правда, так легше

Підійматися вгору по сходах – це ще те випробування. Однак є один чудовий спосіб, який допоможе вам з легкістю подолати навіть 800 сходинок.

Поблизу Севастополя, що розташований у Криму, є пляж під назвою “Яшмовий”. Багато людей йдуть туди не для того, аби позагоряти, а для того, щоб назбирати коштовних каменів. Однак дістатися до нього не так просто. Для цього доведеться пройти не легкий шлях.

Особливої фізичної підготовки для спуску по сходах вниз не потрібно, а для підйому сили все ж знадобляться. Але де їх взяти, коли у голову припікає палюче сонце, а в руках доводиться нести сумку з особистими речами? 

Угору підіймалася велика кількість людей. Серед них були діти, підлітки й дорослі. Одна жінка похилого віку виділялася серед інших завдяки своїй дивній ходьбі. Вона робила розмірені й повільні кроки. Суть її принципу полягав в тому, що однією ногою пенсіонерка ставала на нову сходинку, куди ж приєднувалася й друга нога. І так усі 800 сходинок. 

При цьому швидкість її пересування значно відрізнялася від решти. Однак ті туристи, які обганяли літню даму, рано чи пізно зупинялися, щоб передихнути. Натомість жінка продовжувала ходьбу і на верху опинилася разом з усіма. Після пройденого шляху вона почувалася повною сил й енергії, а інші люди ще довго не могли віддихатися.

Ми рідко стикаємося з подібними перепонами у 800 сходинок в повсякденному житті, але жителі багатоповерхівок можуть самостійно перевірити ефективність цього методу. 

Він спрощує підйом вверх, адже навантаження на ноги розподіляється рівномірно. Погодьтеся, що краще пожертвувати швидкістю на користь хорошого самопочуття. 

Можливо, спочатку вам буде дискомфортно ходити у такий спосіб, але регулярна практика прищепить вам цю хорошу звичку. Особливо корисною вона буде для тих,  у кого проблеми із задишкою та ногами. 

А ви чули раніше про такий метод ходьби? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector