Жінка на світлофорі посковзнулася, випустивши з рук коляску, яка покотилася з гірки через перехрестя

Вчора мені було дуже соромно, я образив свого Ангела-хранителя … Соромно мені до сих пір. А діло було так. 

Їду після роботи додому, вода в бачку омивача закінчилася, я не в гуморі. Слава Богу, їхати мені ще пару світлофорів і я вдома. Натиснув на педаль газу. Під’їжджаю до перехрестя, у мене горить зелене, раптом бачу: стоїть праворуч дев’ятка, яка повільно рушила з ряду мені навперейми.

Я дав довгий гудок, дев’ятка завмерла. Ось думаю: дятел, на світлофори не дивиться … Під’їжджаю все ближче до перехрестя і … опа … а дев’ятка-то поїхала далі!

Тут вже не до гудків. Гальмую, але розумію, що зупинитися вже не встигаю! Хоч би цей гад вже не гальмував, а їхав далі. Пробую об’їхати його ззаду. Але дев’ятка раптом завмирає на моїй смузі … Мене розвернуло, понесло і до нього я підлетів своїм лівим боком, але до дотику не доїхали сантиметрів п’ять.

Відсапався, відкрив вікно, і дуже чітко і розбірливо прочитав лекцію про все генеалогічне древо цього сліпого і глухого недотепи, якому набридло життя …

Лекція тривала секунд п’ять, не більше, але мені стало легше. Водій дев’ятки у відповідь тільки посміхнувся, показав мені знак ОК. і винувато розвів руками …

Я плюнув і почав його об’їжджати … а через пів хвилини, кинувши свою машину посеред дороги – вже тиснув руку цьому відчайдушному хлопцю і довго вибачався за кожне грубе слово, які встиг йому зопалу наговорити … Він у відповідь тільки усміхався і дуже сподіваюся – в душі пробачив мені.

А сталося ось що: коли я об’їхав його, то побачив, що правий бік його дев’ятки, підпирала дитяча коляска … А з тротуару з криками, на колінах повзла до коляски літня жінка і бігли перехожі.

Жінка, стоячи на світлофорі, посковзнулася, впала, випустивши з рук коляску, і та, прискорюючись, покотилася з гірки через перехрестя. Хлопець на дев’ятці розумів, що швидше за все йому в’їде в машину, яка летить на зелене світло, але він не злякався, а виїхав їй напереріз і зловив собою коляску. Якби не він, ця коляска була б МОЯ … До сих пір соромно, що я вилаяв його.

Пробач мені, мій Ангел-хранитель на дев’ятці і спасибі тобі …

З вами траплялися моторошні випадки на дорогах?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector