Щастило нашій родині до певного моменту. Потім, як чорна кішка пробігла. Старший син мій: розумний, вихований, симпатичний хлопець — не міг влаштувати своє особисте життя

Я зразковий сім’янин, освічена людина, у мене є власний бізнес. У мене є троє дітей, які виросли прекрасними людьми. За побудову такого життя я дякую батькам, які прищепили мені певні цінності та інтереси. Так з дружиною ми і виховали своїх дітей. Синам говорив, що їх дівчата повинні дивитися на їх особистість, а не на кількість купюр у гаманці або на сексуальні успіхи. 

Ось щастило нашій родині до певного моменту. Потім, як чорна кішка пробігла. Старший син мій: розумний, вихований, симпатичний хлопець, який може постояти за себе і за своїх рідних — не міг влаштувати своє особисте життя. Траплялися йому постійно несерйозні дівчата. Може, наврочив хтось? 

А через деякий час мати моєї дружини серйозно захворіла, а потім померла. Важко нам було тоді. Вирішили відразу тестя взяти до себе. А то один жив би. А в такий час не можна кидати рідних. Також у нього була собака. Природно, вона почала жити теж з нами. Я не пам’ятаю точну породу цієї собаки: вона була велика, чорна і пухнаста. Але поводилася вона огидно.

Кусалася, гризла все навколо, ходила в туалет не там, де потрібно, в загальному з цією собакою були одні проблеми! Запрошували фахівців, але ніхто не розумів, що ж з нею відбувається. З цією собакою жити було неможливо. Вирішили приспати, а тесть ще таку фразу сказав: «коли моя собака помре, то і я довго не протягну». Цією фразою перейнялися наші діти і навіть приховували сліди пустощів і укусів собаки. Але я розумів, що так не може бути завжди і потрібно все-таки вихованця приспати. Тесть оговтається, я був впевнений, адже ми йому допоможемо. Загалом, перед приспанням потрібно підстригти шерсть. Я знайшов, де це можуть зробити. Приїжджаю в призначене місце, а собака вже починає вириватися. Виходить до нас дівчина невисокого зросту і тендітної статури. Сказала прийти через пів години. Я повернувся трохи раніше і побачив, як пес гордо сидить, в роті іграшка, а ця дівчина з порога розповідає:

— Ось, дивіться, як стригти треба. Зараз я вас навчу ще і зуби чистити йому. У вас такий хороший пес!

— Так, ви знаєте, як він поводиться? — з агресією я вимовив ці слова. Далі я вирішив розповісти всю історію про цього собаку.

Дівчина не здивувалася і сказала наступне:

— Так, собака ж не може повністю усвідомити ситуацію. Він думає, що ви силою його забрали з дому. Ось і дражниться! Він бачить, що ви всі сумні через нього, ось і робить так, щоб ви його повернули додому або він втече. 

Загалом, я вирішив спробувати розповісти ситуацію, що ж сталося з його господинею. Завіз його в тещин будинок, розповідав йому все, а потім начебто, як і не зрозумів. Вирішив повезти його на кладовище, там якраз сусід повз проходив, теж ходив до когось. Пом’янули близьких, хто помер, собака мовчки слухав, а потім завив і притулився до пам’ятника. А очі які людські були в той момент у собаки! Я зрозумів, що він все усвідомив. Не квапив його.

Через годину ми поїхали додому. Після приїзду собака був такий, ніби його підмінили! Домашні не впізнали його. Розповів я про цю дівчину, яка стригла нашого пса. Старший син біжить до машини, а я такий: 

— Куди ж ти? Ти ж її не бачив! 

 — Тату, зовнішність не головне! Вона зрозуміла нашу собаку, я впевнений, вона хороша людина! Я таку і чекав!

Через деякий час син одружився з цією дівчиною. Народилася у них дитина. Тепер сім’я знову щасливо живе, а собака наш друг, вірний і відданий!

Ця історія доводить, що собаки дійсно щирі і вірні друзі, правда ж?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: