Жінка усиновила двох дітей з різницею в рік, а виявилося, що вони рідні брат і сестра

У Колорадо відбулася дивовижна історія. Такі співпадіння здаються нереальними.

Жінка, на ім’я Пейдж, вирішила всиновити дитину. Так у неї з’явився син. Через рік вона вирішила взяти собі ще й донечку з дитячого будинку. Матір тоді ще не здогадувалася, що діти насправді є рідними братом і сестрою.

Після болючого розлучення, жінка потребувала кардинальних змін у житті. Вона переїхала, змінила роботу і завела нові знайомства. Пейдж влаштувалася опікуном в центрі при церкві, який опікувався покинутими дітьми.

Перший час робота жінці давалася не легко. Їй було важко у моральному плані. Та згодом вона звикла і почала отримувати задоволення від процесу. Через деякий час Пейдж вирішила всиновити малюка з цього центру. Рідна мати відмовилася від сина одразу після його народження. Незважаючи на її розгульний спосіб життя, малюк народився абсолютно здоровим. 

Пейдж оформила потрібні документи і назвала свого сина Грейсон. Через деякий час до жінки зателефонували з пропозицією подбати про іншу малечу, яку також залишили в тій самій лікарні. Вона не могла відмовити, бо відчувала, що немовля потребує її.

Коли Пейдж зустрілася з дівчинкою, то помітила, що у неї на руці висить браслет з тим самим прізвищем матері, що і в її першого сина. 

Так Пейдж знайшла Ханну, біологічну матір. Вона сказала, що їй нічого не відомо про сина, а зовсім скоро у неї народиться третій малюк. 

Тоді жінка розповіла про дивний збіг своєму куратору, який зробив необхідні аналізи і підтвердив, що хлопчик з дівчинкою є рідними.

Та на цьому історія не закінчилася. Адже Ханна не планує залишати собі третю дитину, а Пейдж готова всиновити і її.

– Нарешті моя багатодітна сім’я стане повною! – радіє щаслива Пейдж.

А як ви ставитеся до всиновлення дітей з дитячого будинку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector