Жінки, досить вже займатися благодійністю для чоловіків

Прекрасні леді, які ж ви ідеальні. Ви маєте величезну та щиру душу, ви готові усім завжди допомагати та рятувати з халеп. А як часто ви терпите усі чоловічі витребеньки.

Та найчастіше ви  є такими прекрасними у ставленні до чоловіка якого справді покохали. Ви стаєте жертвою, потрапляєте у пастку, адже максимально віддаєте, а чи отримуєте на заміну…не факт.

Парадоксальність таких ситуацій у тому, що ви віддаєте себе значно більше і сильніше, якщо не помічаєте взаємних кроків зі сторони партнера. Жінки, ви так наполягаєте на тому, що чоловікам потрібна ваша увага і тепло, що так, вони робляться залежними від неї, але повірте, що тільки вони зустрінуть жінку, яка є недоступною – викинуть вас з свого життя. 

Хочу розповісти для вас детальніше як це все працює, бо це дуже важливо для розвитку ваших стосунків.

Уявімо: у вас перше побачення. Хлопець розповідає про те, що живе у холостяцькій не великій квартирі, а їсти готувати не дуже любить, тому у квартирі хаос, а у холодильнику завжди пусто. Як ви відреагуєте? Переважна більшість дівчат скажуть таке: 

-“Бідолашка, тобі треба допомогти! Я придумала! Завтра прийду до тебе, аби навести порядок і ще їсти приготую. Не хвилюйся, усе, що мені буде потрібно для цього, куплю дорогою до тебе.”

І так, дівчатка, припиніть так робити! Благаю!

Він ще не ваш чоловік, тому ви взагалі не повинні робити для нього таких жестів “доброти”.

Так, ви хочете показати те, що ви є супер хазяйновиті, смачно готуєте і вмієте все робити, абсолютно все. Та чи оцінять це?

Завжди є інший бік медалі, який видніється майже відразу.

Чоловік просто повністю розслабиться, втратить інтерес до вас, адже, що йому потрібно мати, він має. Прибираєте годуєте… і все, а що ще?

Такий тип стосунків ніколи не переростає у сім’ю. Чоловік, він же мисливець. Його натура прагне постійно за кимось бігати, шукати і підкорювати.

А тут ви зі своїм: мені його шкода, я хочу йому забезпечити комфорт.

Збагніть те, що він чоловік! Він хоче бути сильним! Не показуйте те, що він без вас нічого не може! Так, часом можна посміятися з того, що він парубок, який не дуже пильнує за чистотою, але не починати все це виправляти.

Коли чоловік захоче зробити вас своєю дружиною, то ви неодмінно ще наперетися його шкарпеток, наготуєтесь борщів та вам просто набриднуть ці постійні прибирання та прасування.

Не переганяйте подій і не ставайте його дружиною у своїй голові раніше, ніж ви одружитеся насправді.

Навчіться любити вільність та простоту. 

Не варто показувати свою жертовність відразу, адже чоловіки вміють нею користуватися, а для вас це зовсім не вигідно.

Бережіть та поважайте себе!

А ви згідні з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector