А ви знали, що коли жінка змінює своє прізвище на прізвище чоловіка, вона погоджується на нову долю?

Ім’я та по батькові, прізвище, дата народження – всі ці показники насправді мають значення. Нумерологія — відома наука, яка може багато чого вам підказати. Цифри в житті людини (дати) впливають на її таланти, можливості, життєві місії. А три іменні показники прямо впливають на долю.

Щоб дізнатись, треба порахувати вібрації дати народження та ПІБ: підсумувати усі числа, поки не отримаємо одну цифру.

Варто звернути увагу на те, що жінка народжується з одним прізвищем, а впродовж життя може його змінювати. Відповідно, змінюватиметься цифра і це впливатиме на долю жінки.

Коли жінка погоджується з прізвищем іншого роду, роду чоловіка, то бере собі їхню долю.

Що ж потрібно зробити?

Додайте числа дня, місяця і року свого народження, числа імені та по батькові, прізвища. Додавайте числа між собою, поки не отримаєте одну цифру (від 1 до 9).

Як дізнатись числа імені, прізвища та по батькові?

Скористайтесь таблицею, яку наведено нижче. Перша буква вашого імені, прізвища чи по батькові має свою цифру відповідно. Після таблиці демонструємо приклад.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж
З И І Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц
Ч Ш Щ Ь Ю Я      

Наприклад:

Іванова Марія Володимирівна (13.05.1990)

3 + 8 + 3 + 13 + 5 + 1990 = 2 + 0 + 2 + 2 = 6

Тлумачення ваших чисел:

– Вам потрібне лідерство, незалежність, самостійність. Ви маєте самостійного приймати рішення і все контролювати  для свого спокою. Вам притаманні деякі чоловічі риси.

– Ви цілком готові до спільного життя, розумієте, що таке “партнер”, готові працювати разом для спільного блага, вмієте домовлятись і не горді для того, щоб вибачитись і запропонувати альтернативу, яка задовольнила б обох.

– Вам достатньо домогтися свого навіть словами. Ви творчі, вами цікавляться інші люди, це вам лестить, тому ви доволі приязні і товариські з іншими. Живете, сповнені ентузіазмом до всього нового. Оптимізм — ваше друге ім’я.

4 – Ви готові підпорядковуватись обставинам, приймати їх і думати над вирішенням цих проблем. Ви старанні у всьому й намагаєтесь досягти найкращого результату, це допомагає вам легко долати труднощі і досягати своєї мети. Однак вас дратують повчання інших, правила, загальні суспільні норми, які ви вважаєте рамками, які закривають вам свободу.

5 – Ви прагнете змінити своє місце проживання, своїх партнерів і навіть сферу своєї діяльності. Ви дуже непостійні, трохи спантеличені і обожнюєте екстрим у найрізноманітніших його проявах. Але за цим всім ховається насправді ваш страх відповідальності, ви від неї лише втікаєте.

6 – Ви постійно шукаєте вигоду в людях, спілкуванні, знайомствах, у всьому. Тому коли вам пропонують поспілкуватись ті, з кого нема чого взяти, ви не особливо люб’язні. Постійно шукаєте рівновагу, гармонію і відчуваєте превелику відповідальність за своїх близьких.

7 – Часто аналізуєте усе, що з вами відбувається і всіх, хто потрапляє у ваше життя. Ви замкнуті, але дуже помічаєте найменші деталі. Пунктуальність — це те, за що вас дуже шанують.

8 – Ви тягнетесь до влади, постійно хочете більшого і щоб ці “більше” накопичувались. Ви хочете все міряти грошима, але водночас вмієте з ними поводитись, тому розпоряджатись сімейним бюджетом вам буде приємно.

9 – Ви хочете служити іншим, підкорятись їм і підпорядковуватись. Ви це робите усвідомлено і водночас вимушено. Через цю проблему вам важко самостійно приймати рішення, тому ви краще перекладете відповідальність за прийняте рішення на когось іншого, попросите поради. До цього всього ви ще й особливо романтичні й мрійливі.

Дуже добре, якщо числа вашого прізвища до заміжжя і після збігаються, тобто вам буде легше знайти спільну мову з партнером. Якщо ж ви сумніваєтесь і справа навіть не зовсім в нумерології, то радимо вам зробити подвійне прізвище — не образите чоловіка і збережете частинку себе.

А ви заміжня? Змінили прізвище, зізнавайтесь?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector