Жінки, які цінують себе, роблять ці 9 речей у стосунках

Ось 9 речей, які люди з високою самооцінкою роблять по-іншому в своїх стосунках.

Низька самооцінка – це те, що тримає нас в поганих стосунках, що заважає новим і що руйнує нас зсередини.

Висока самооцінка, звичайно, не гарантує щасливих стосунків, але це допомагає чіткіше зрозуміти, чого ти хочеш і заслуговуєш, а також дає сил піти, якщо ти цього не отримуєш.

Ось 9 речей, які люди з високою самооцінкою роблять по-іншому в своїх стосунках:

1. Упевнена жінка не аналізує, чи подобається вона йому – вона вважає, що подобається.

Люди з високою самооцінкою вірять, що гідні любові і не сумніваються в тому, що хтось щось до них відчуває. Вони знають, що класні, і вірять, що правильна для них людина побачить це. Їх самооцінка не залежить від того, що хтось про них подумає. Тому така жінка переконана, що подобається чоловікові, і може бути у стосунках тут і зараз, насолоджуючись моментом без страху і сумнівів.

2. Впевнені люди усвідомлюють, що якщо стосунки не склалися, значить так і треба.

І не тому, що вони зробили щось не так. А тому що не всі люди підходять один одному, і іноді дві людини просто несумісні. Це нікого з них не робить поганими – просто так буває. Упевнена жінка не приймає на особистий рахунок, коли чоловік не хоче продовжувати стосунки.

3. Впевнені жінки встановлюють адекватні кордони.

Висока самооцінка і здорові особисті кордони йдуть рука об руку. Це означає, що жінка ставить свої потреби і емоції на перше місце і не бере на себе відповідальність за чужі потреби і емоції.

Упевнена жінка знає, що вона прийме, а що ні, що дозволить, а що ні в стосунках. Вона буде чинити так, як хоче і вважає за потрібне. Вона не приховує себе, щоб побудувати стосунки. Або чоловік захоче її таку, або її поряд з ним не буде.

Жінка зі здоровими кордонами буде підтримувати своє життя, захоплення, спілкування з друзями і будучи в стосунках.

4. Впевнені жінки довіряють собі і своїм рішенням.

Вони можуть приймати рішення самостійно і готові приймати будь-які їх наслідками. Люди з високою самооцінкою не сумніваються в своїх вчинках, вони просто роблять те, що відчувають.

5. Впевнені жінки не хваляться.

Їм не потрібно говорити всьому світу, наскільки вони гарні. Тільки невпевнені люди потай відчувають себе негідними, тому ховають ці почуття, вихваляючись своїми досягненнями.

Жінка, яка відкриває себе поступово, грань за гранню, набагато привабливіша, ніж жінка, яка відразу все викладає. Коли ти вважаєш себе гідною, тобі не потрібно щось комусь доводити.

6. Впевнені жінки приймають відповідальність.

За свої вчинки і емоції. Вони не звинувачують і не соромлять партнера за те, що відчувають себе нещасними. Вони не вважають себе жертвою.

Вони усвідомлюють, що їхній час – це їхня відповідальність. І як результат, вони не залишаються в поганих стосунках, чекаючи, що вони магічним чином зміняться. Вони не звинувачують своїх колишніх, вони беруть відповідальність за свої рішення на себе і використовують помилки як можливість рости і ставати краще.

7. Упевнені жінки приймають стосунки такими, якими вони є, а не такими, які вони мають бути.

Впевненим людям не потрібні ярлики, обручки або штамп в паспорті для підтвердження їхніх почуттів. Вони можуть бути у стосунках, які вони є, і дозволити всьому відбуватися природно, без тиску і поспіху.

Це не означає, що впевнена жінка буде залишатися з чоловіком, який не робить їй пропозицію. Але він не має робити це певним чином або в певний час. А стосунки в будь-якому випадку мають розвиватися.

8. Упевнені жінки не залишаються в поганих стосунках.

Вони не терплять, коли їх не поважають, не цінують. Вони не бояться піти, коли щось не складається, вони не думають, що не зможуть знайти нікого кращого. Вони можуть відразу зрозуміти, коли стосунки йдуть не туди і коли потрібно вчасно піти.

Тільки невпевнені люди терплять неприйнятне ставлення до себе, тому що на якомусь рівні вони думають, що заслуговують на це. Але коли ви вчитеся цінувати себе, ви відсіваєте всіх, хто не цінує вас.

9. Упевнені жінки вибирають мудро.

Упевнені люди використовують свою голову і серце, вибираючи собі пару. Впевнена людина залучає іншу впевнену людину.

А ви впевнена жінка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector