Жіноча особливість, яка гарантує зраду чоловіка

Існує один анекдот, який трохи вульгарний, та має багато правди в собі.

Дві повні жінки розмовляють в спортзалі:

– Мій чоловік наполягає, щоб я ходила сюди, тому що йому подобається спати з жінками зі стрункою фігурою.

– Так у чому ж проблема? Це ж чудово!

– Річ у тому, що він саме це й робить, поки я стовбичу в цьому ідіотському спортзалі!

Кажуть, у кожному жарті є частка правди. Я у це вірю. Та якщо вже так задуматись… То яким жінкам не зраджують апріорі? Тут думки експертів розділились.

Хтось каже, що не зраджують красивим і струнким, таким, що доглядають за собою, щодня роблять макіяж та укладку, ходять на підборах. І справді, нащо шукати іншу, якщо ось тут, перед носом, справжня модель?

Але хіба це так? Ні.

Найкращі зірки, такі як Єва Лонгорія, Шеріл Кроу, Сієна Міллер скажуть, що їх зраджували! Якими б вони вродливими не були і як би блискуче не виглядали щодня, чомусь і їх зрадили. І не завжди із красунями, відверто кажучи. До речі, я думаю, що тут все логічно. Якщо він “повівся” на твою красу і тільки її, то яка ймовірність того, що він не “поведеться” на красу іншої? А краса різна. А кожна жінка є по-своєму красунею. Чим більше захочете завойовувати чоловіка красою, тим більше страждатимете від цього.

Хтось каже, що чоловік не зрадить, якщо буде довго добиватись своєї жінки. Мовляв, буде цінувати. Жінка має вимагати букетів червоних троянд, лімузинів, залицянь, берегти себе для того єдиного, мати свою честь та гідність, не підпускати до себе…

Але подумайте самі. На скільки вистачить чоловіка з таким ставленням жінки до нього? Спочатку справді цікаво те, чого не дають. А потім? Скільки можна кидає перед нею цілий світ і все, що вона може дати, це… нічого?! Після такого він розчарується у жінках і знайде іншу. І не дивуйтесь, якщо вона буде старша, ширша, з коротшим волоссям і в кросівках.

Хтось каже, що треба бути господинею. Мовляв, буде вечеря та затишок в будинку, то й нікуди звідти не захочеться. Ось і маєш домашній персонал? Що може дати така жінка? Вона не помічатиме чоловіка, а лише зробить з нього того, кого треба погодувати, хто має не ставати на помиту підлогу і кому треба прасувати сорочки… Поки жінка поводиться як мама, то не буде цікава для чоловіка як сексуальна жінка.

Що ж отримуємо в результаті? Усього треба мати в міру? Щось вміти готувати, а щось ні, десь бути доступною, а десь ні, десь красивою, а десь ні? З таким налаштуванням і намаганнями відповідати стандартам, жінка губить себе. Саме так ви й шукаєте чоловіка, який вам зрадить. Хіба усі зраджують? Ні!

Жінка, яка любить себе, піклується про своє життя, а не стежить за чоловіком, — найкраща! А якщо ти тільки думаєш про те, з ким зараз зраджує твій чоловік, то ти йому не будеш цікава.

А ви як вважаєте, яким чоловікам не зраджують жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector