Жити з жінкою – це не для кожного! Найкращий текст чоловіка, який я читала

Як це жити з жінкою? Завжди їсти смачні страви, приходити в чистий дім, засинати в обіймах і разом приймати душ. Все? 

Насправді це означає набагато більше. Жити з жінкою потребує вміння слухати. Про те, що з нею трапилося протягом дня і про те, що її засмутило чи, навпаки, змусило усміхатися. Це терпляче реагувати на розповіді про нове плаття і скарги на високі ціни у продуктовому. Це схвально кивати головою на історії про її улюблених актрис і вміння розділити захват від неперевершеного образу Дженніфер Еністон на червоній доріжці. Ні в якому разі не можна перебивати. Потрібно підтримувати діалог і з цікавістю реагувати на кожне сказане слово.

Без поваги нікуди. Потрібно поважати вибір коханої, її погляди, думки, мрії і бажання.

А ще розуміти. Без зайвих слів. Буквально навчитися читати думки жінки. Ніколи не забувати про знаки уваги чи компліменти. І спонтанні подарунки мають бути регулярними. Обов’язково потрібно знати її розмір білизни, улюблений вид одягу, колір та стиль. Не менш корисним стане вміння підбирати аксесуари до плаття, яке вже два роки висить без діла. Тільки не треба ставити зайвих питань, адже цілком очевидно, що для нього поки що просто не знайшлося потрібного моменту. 

Жити з жінкою – це розділяти обов’язки і замовляти їжу з ресторану, коли їй не хочеться стояти біля плити. Це забирати дітей після школи і завжди вітати її з визначними датами. Це бути опорою, підтримкою і захисником. Це проявляти ніжність і силу водночас. Це дарувати почтуття безпеки і емоційної стабільності.

Жити з жінкою означає бути готовим допомагати їй, цікавитися нею, підказувати і направляти її. 

Жити з жінкою означає тримати в голові сотню дрібниць.

Жити з жінкою означає не лише насолоджуватися коханням, але й брати на себе відповідальність. 

Жити з жінкою – це не для всіх, а лише для справжніх чоловіків. 

А ви згідні з цією думкою?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector