Життя у шлюбі складається з 7 етапів

Більшість вважає, що кохання може початися ще з першого знайомства. Насправді ж, все далеко не так просто й не так швидко. Аби відчути справжнє кохання, до нього треба йти роками й долати всі перешкоди, тому що відчути це солодке почуття заслуговують далеко не всі.

Взагалі, будь-які стосунки складаються з 7 етапів. Зазвичай, у доволі юному віці ми максимально доходимо до третього етапу, але час та досвід говорять, що треба йти далі.

1. Цукерково-букетний період

Це той солодкий період, коли ми не звертаємо уваги більше ні на що у світі, крім нашого партнера. Тоді нам здається, що крім цих стосунків не має значення більше нічого. Такий палкий період закоханості може тривати до 18 місяців.

2. Етап перенасичення

Цей етап плавно розпочинається після закінчення цукерково-букетного періоду. Щоб вам було легше зрозуміти: він дуже схожий на похмілля. Ви тверезо дивитеся на свого партнера й вам трохи сумно, що завершився чудовий та п’янкий попередній етап. Але позитив у тому, що ви вже вільніше почуваєте себе поряд із партнером та не боїтеся бути собою.

3. Етап відрази

Етап відрази присутній у будь-яких стосунках, але не всі готові з ним миритися. На цьому етапі ви починаєте помічати всі недоліки та слабкі сторони свого партнера, а він, відповідно, ваші. Саме тут зазвичай руйнується більшість з пар, які з самого початку здавалися навіть ідеальними. Цей етап необхідно пережити, тому що в разі розриву стосунків ви будете будувати нові і знов зможете дійти лише до третього етапу, тому що вам просто невідомо що ж далі.

4. Етап терпіння

Якщо вам вдалося пережити третій етап та зберегти свої стосунки, ви переходите в етап терпіння. Ви вже не так драматично сприймаєте конфлікти й умієте швидко знаходити компроміс. Ви змирилися з недоліками свого партнера й навчилися приймати мудрі рішення. Якщо ви разом будете працювати задля цих стосунків – вони будуть гармонійними та щасливими.

5. Етап обов’язку та поваги

Хоч у стосунках цей етап п’ятий, у справжньому коханні він перший. Ви поважаєте свого партнера й нічого від нього не вимагаєте. У кожного є свої обов’язки і ви просто із задоволенням їх виконуєте без думок про те, чи зробить партнер щось у відповідь. Ви вже готові віддавати, а не лише отримувати.

6. Етап дружби

На цьому етапі люди стають ще ближчими. Вони повністю довіряють один одному й можуть говорити абсолютно про все. 

7. Етап справжнього кохання

І звичайно ж, після стількох років, етапів та перевірок люди доходять до справжнього кохання. Це почуття відкривається лише тим, хто дійсно готовий заради цього працювати та боротися.

На якому етапі ваші стосунки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector