Живіть тут і зараз. Не потрібно думати, що все ще попереду!

Коли людина стикається зі смертю, то починає розуміти, що життя дуже коротке, тендітне і непередбачуване. У такі моменти нам здається, що от тепер я почну робити все те, що мені хочеться і не відкладатиму нічого на потім, адже його може й не настати. Та наступного дня весь запал кудись зникає і ми поринаємо у звичні будні. 

Зупиніться на хвилинку. Згадайте нарешті про свої мрії та цілі.

Можливо, ви завжди хотіли схуднути і привести своє тіло у хорошу фізичну форму? І реалізацію цього бажання ви з дня на день відкладаєте. Але коли прийде потрібний час? Ви усю свою молодість соромитися власного зовнішнього вигляду, вдягаєте не ті речі, які вам подобаються, а ті, які приховають ваші недоліки. А скільки переживань через целюліт? Та цього всього можна позбутися, якщо взяти себе в руки і почати діяти просто зараз. Коли ще ви зможете жити у своє задоволення, якщо не просто зараз?

Для початку прийміть себе і зрозумійте, що ви прекрасні у будь-якому вигляді. Любіть себе і вас зможуть полюбити інші. 

Можливо, ви ненавидите свою роботу? Досить кожного дня сидіти в офісі і рахувати хвилини до кінця. Почніть займатися тим, до чого лежить ваша душа. Творіть і не бійтеся. Шукайте себе і робіть те, що вас надихає. 

Можливо, вам не подобається міська метушня? Тоді кидайте все і переїжджайте в село. Лише уявіть: свіже повітря та природа навколо. Хіба це не може бути кращим, ніж загазовані вулиці міста? Головне, щоб вам було комфортно.

Можливо, вас втомили ваші стосунки? Кохання давно немає, але розлучитися не вистачає сміливості? Годі витрачати свій час і час свого партнера. Дозвольте собі стати щасливими, адже половина життя вже минула і кожна витрачена хвилина не повернеться. Не шукайте причин залишитися, якщо душа хоче іншого. 

Не живіть ілюзією того, що ви все встигнете зробити в майбутньому. Є тільки теперішнє і діяти потрібно вже сьогодні. Перший крок до змін розпочинається із правильного напрямку думок. Досить зважати на суспільні стереотипи. Кохайте, радійте, насолоджуйтеся. Живіть, як в останній раз. 

Не несіть за собою тягар нереалізованих мрій. Адже перед смертю ви будете шкодувати про те, що так і не зробили. Ви не згадаєте про невдачі і більше не відчуватимете страху. У думках будуть спогади найщасливіших моментів. Та їх кількість залежить лише від вас.

Уявіть, що сьогодні ваш останній день на Землі. Проаналізуйте своє життя. Ви можете назвати себе щасливою людиною? Чи робили ви те, що вам насправді хотілося? Чи задоволені ви своїм духовним розвитком? Чого ви змогли досягнути? Чи панує спокій у вашій душі? Які у вас є причини для жалю? За ким ви будете плакати, а про кого не згадаєте? Як інші відреагують на те, що вас не стане? 

Відповіді на ці запитання відкриють для вас новий світ. 

Цінуйте все, що у вас є. Випромінюйте добро та любов. Не чекайте нічого натомість. Будьте чесними і відданими. Дотримуйтеся своїх моральних принципів. Почніть будувати свій корабель життя.

Справжнє щастя не в матеріальних благах, а в чомусь набагато вищому. У речах, які неможливо побачити, але їх можна відчути. Це тепло та радість близьких людей, які з нетерпінням чекають на зустріч з тобою. Вони приймають тебе зі всіма недоліками і завжди готові підтримати.

Ми звикли кудись бігти, спішити і нехтувати своїми мріями та бажаннями. Усе робиться заради квартири, машини та інших матеріальних речей. Ми хвилюємося через загублений телефон чи побите авто. Та насправді це все не має значення.

Задумайтеся. Час спливає і стрілку годинника ви не зможете зупинити. Досить марнувати своє життя і відклади щастя на потім. 

Чи поділяєте ви думку автора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector