Зі мною Ольга жила в бідності, а з теперішнім чоловіком все по-іншому

З Ольгою ми познайомилися в університеті, а одразу після навчання побралися. Влаштуватися на роботу за спеціальністю не виходило, тому ми пішли абикуди, щоб мати за що жити.

Згодом у нас з’явилася дитина. Ми буквально зводили кінці з кінцями. У нас не було ні власного житла, ні машини. На жаль, Олю така ситуація не влаштовувала. Дружина постійно мені докоряла і скаржилася на убоге життя. Проте я не міг нічого змінити. Мій диплом нікому не був потрібним, а продавцем сантехніки багато не заробиш. Крім того всього, вдома я бував мало, бо графік роботи був доволі щільним. 

Я знаю, що чоловік повинен забезпечувати сім’ю. Проте це не легко зробити, якщо у тебе обмежені можливості і жодної допомоги зі сторони. Будучи найманим працівником неможливо досягти значних висот. Помалу я намагався підробляти в інтернеті, щоб мати додатковий дохід.

У такому ритмі ми з дружиною прожили 7 років. Постійні проблеми нас не покидали: то я забагато працюю і мало часу проводжу вдома, то замало заробляю, то потрібно відкладати на житло, то витрачати заощадження. І так по колу. Зрештою, Ользі це набридло і вона подала на розлучення. 

Колишня дружина не дозволила мені бачитися з сином. Оскільки мене більше нічого вдома не тримало, я поїхав на заробітки в Чехію. Друг допоміг мені влаштуватися на будівельну фірму. За 8 років я зміг заробити достатньо грошей, щоб побудувати власний дім. Проте у ньому пусто. Нової сім’ї у мене так і не з’явилося. 

Одного разу під час чергового візиту додому я випадково зустрів Ольгу. Вона розповіла мені, що у неї тепер прекрасне життя: заможний чоловік з машиною та квартирою. Одним словом, тепер колишня дружина забула, що таке бідність. У неї завжди є гроші на власні потреби і вони всією сім’єю регулярно їздять відпочивати на море.

Я захотів зустрітися з сином. Ольга не була проти. Про своє матеріальне становище і власний будинок я нічого не розповідав. По-перше, тепер ця інформація нічого змінити не може, а по-друге, гроші не повинні бути сенсом життя.

Для того, щоб  у мого сина було легше життя, я перепишу на нього свою нерухомість. Це буде великою допомогою і хорошим стартом. 

Яку роль гроші відіграють у вашому житті?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: