Знайомства на вулиці: чому це більше не працює?

Скоріше за все, ваші батьки, або батьки ваших друзів познайомилися саме на вулиці. Дивина та й годі! Зараз це дійсно дуже дивно чути, адже знайомства на вулиці вже давно залишилися у минулому. Сучасній молоді навіть уявити це важко! А колись все починалося з банального компліменту, який викликав скоріше посмішку, аніж страх.

Чому ми більше не знайомимося на вулиці?

Насправді, у цьому немає вини чоловіків, чи жінок. Світ змінюється з кожним роком і якщо раніше – це було цілковитою нормою, то з розвитком фемінізму чоловіки просто перестали це робити. На цей час жінки не сприймають серйозно чоловіків, які намагаються заговорити з ними на вулиці, адже жінка розуміє, що чоловік оцінює її виключно з боку зовнішності. А хіба ж можна побудувати нормальні стосунки базуючись виключно на фізичних даних? 

У нашій країні такі знайомства рідкість, але все ж вони трапляються, чого вже не скажеш за країни Європи, де жінки занадто сильно захопилися фемінізмом. Раніше, чоловіки звертали увагу на книги чи захоплення дівчини, на основі чого й зав’язувалася розмова, а зараз ми всі занадто застрягли у віртуальному світі, а заглядати у чужий смартфон не найблагородніша справа.

Як все ж знайти своє кохання?

Якщо ви занадто сильно переймаєтеся цим питанням, то у вас нічого не вийде. Не варто шукати у кожному хлопцеві на своєму шляху прекрасного принца. Не зациклюйтеся на цьому запитанні, а просто знайомтеся з новими людьми заради задоволення й банального спілкування. 

Є бажання заговорити з незнайомцем на вулиці чи у поїзді? Постарайтеся знайти якесь спільне заняття. Можливо він дивиться ваш улюблений серіал, грає у гру, або щось малює. Заговоріть з ним на цю тему і якщо все складеться добре, вам навіть не доведеться докладати зусиль, аби продовжити розмову. Варто лише тримати себе у руках й не уявляти кожного хлопця свої майбутнім нареченим.

Любіть себе! А чоловік, який має бути у вашому житті обов’язково там буде, можливо ви навіть не зрозумієте як це сталося. 

Ви колись знайомилися на вулиці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector