Знаки Зодіаку та їх вміння спокушати чоловіків

Якщо вам цікаво дізнатися, як саме ви спокушаєте чоловіків згідно з вашим знаком Зодіаку, тоді прочитайте цю статтю.

Ви – та дівчина, яка домагається того, чого хоче.

Можливо ви не вважаєте себе майстерною спокусницею, але ви напевне знаєте, як спокушати чоловіків. Спокушання – це мистецтво залучати людей, використовуючи свою сексуальність, і змушувати їх робити те, що вам хочеться.

Хочете ви це визнавати чи ні, але кожна дівчина хоч раз в житті намагалася спокусити чоловіка, і ви в тому числі. Можливо, що ви просто не звернули на це уваги або не надали цьому значення. Спокушання – це щось більше, ніж просто смаки і переваги в сексі. Залежно від вашого знаку Зодіаку, ви можете абсолютно по-різному спокушати протилежну стать.

Коли ви спокушаєте чоловіка, то не просто змушуєте його виконувати ваші доручення. Ви використовуєте його як інструмент, за допомогою якого ви можете зробити своє власне життя кращим. Жінка, якій вдалося осягнути мистецтво спокушання, повинна по-справжньому любити саму себе.

Така жінка завжди незалежна, безстрашна і впевнена в собі. Вона вміє пробуджувати цікавість в навколишніх, тому що сама від природи цікава. Вона не боїться ризикувати і виходити за рамки звичного. Така жінка розуміє, що її розум і мудрість є частиною її шарму.

Про жінок-спокусниць існує багато міфів. Кажуть, що такі жінки з’їдають чоловіків, а коли ті перестають бути їм потрібні – вони просто позбавляються від них. Багато хто вважає, що такі жінки використовують своє тіло не тільки для отримання задоволення, а й заради власної вигоди. Всі ці стереотипи виникають внаслідок неправильного тлумачення стародавнього мистецтва спокушання. Так, жінки-спокусниці можуть грати з протилежною статтю точно так само, як і більшість чоловіків грає з дівчатами. Проте, жінки-спокусниці відрізняються від чоловіків тим, що завжди говорять правду і дотримуються моральних принципів.

1. Овен (21 березня – 19 квітня)

Ви використовуєте мрії і фантазії навколишніх проти них самих. Ви розумієте, що люди готові на багато що, щоб втілити в життя свої найзаповітніші фантазії, і використовуєте отриману інформацію заради власної вигоди.

2. Телець (20 квітня – 21 травня)

Спокушання для вас обов’язково повинно бути чуттєвим. Ви вважаєте, що для того, щоб спокусити чоловіка, вам необхідно посилити всі його почуття. Для цього ви красиво одягаєтеся, щоб чоловікові було приємно на вас дивитися, торкаєтеся до нього в правильних місцях, і створюєте приємну атмосферу за допомогою хорошої музики та чуттєвих ароматів.

3. Близнюки (22 травня – 21 червня)

У більшості випадків вам вдається спокусити чоловіків, зацікавивши їх своїм характером. Ви – справжнісінька загадка. Ви чарівні, але при цьому вас дуже складно розгадати. У вас добре виходить пробуджувати цікавість в чоловіків.

4. Рак (22 червня – 22 липня)

Ви спокушаєте чоловіків за допомогою своєї любові і турботи. Як у Рака, у вас високо розвинений материнський інстинкт. Ви завжди намагаєтеся подбати про навколишніх. Ви вмієте спокушати чоловіків, тому що знаєте – людям подобається, коли про них піклуються.

5. Лев (23 липня – 22 серпня)

Як від представниці цього знака Зодіаку, від вас виходить впевненість в собі і сексуальність. Ви вірите в себе, і тим самим спокушаєте навколишніх вас чоловіків.

6. Діва (23 серпня – 22 вересня)

Коли мова заходить про спокушання чоловіків, ви намагаєтеся діяти обережно і скрупульозно. Як Діва, ви завжди звертаєте увагу навіть на найдрібніші деталі, що дозволяє вам дізнаватися і розуміти потреби і бажання навколишніх.

7. Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Ви – як там не є майстерна спокусниця. У вашому арсеналі є дуже багато “фішок”, які ви можете використовувати для того, щоб спокусити навколишніх. В абсолютно будь-якій ситуації ви зможете спокусити чоловіка і при цьому відчувати себе у своїй тарілці.

8. Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Як Скорпіон, ви надаєте велике значення силі фізичного дотику, і саме тому вам вдається спокушати чоловіків. Ви знаєте, що кожен чоловік хоче, щоб до нього доторкнулися. Це наше вроджене бажання, всі тонкощі якого вам давно вдалося пізнати.

9. Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Ви спокушаєте чоловіків своїм оптимізмом і енергією. Ви знаєте, що людей в цілому притягує до чогось позитивного, і вміло користуєтеся цим, змушуєте навколишніх відчути себе поряд з вами комфортно і спокійно.

10. Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Ви сповнені сюрпризів. У звичайному житті ви дуже методична і передбачувана людина, але коли справа доходить до спокушання, ви по-справжньому всіх дивуєте своїми прийомами.

11. Водолій (21 січня – 18 лютого)

Для спокушання вподобаних вам чоловіків ви використовуєте свій розум, харизму і почуття гумору. Коли ви ставите собі за мету і намагаєтеся її домогтися, трапляється щось неймовірне.

12. Риби (19 лютого – 20 березня)

Ви не схожі на всіх інших жінок-спокусниць. Як Риби, ви завжди намагаєтеся проявити турботу до чоловіка на емоційному рівні і встановити з ним зв’язок.

А які прийоми використовуєте ви, щоб зацікавити чоловіка?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector