Їм палець в рот не клади: знаки Зодіаку, які гострі на язик

Гороскоп розповідає про найгостріші на язик знаки Зодіаку, з якими краще не сперечатися. Найуїдливіші, балакучі, зухвалі і агресивні представники.

Є знаки Зодіаку, яким не можна палець в рот класти, бо відкусять по самий лікоть. Їх язик можна порівняти з жалом оси або гострим перцем. Вони уїдливі, балакучі, зухвалі і агресивні. Такі представники звикли завжди жартувати і тримати публіку в напрузі. Астрологи радять до цих представників ставитися з усією обережністю, інакше точно відкусять палець.

Водолій

Цей представник буде мовчати, але діяти. Він може бути і другом, і ворогом, поки не оголосить вам війну. Неординарний розум і гострий язик зможе будь-якого представника словесно загнати в глухий кут. І він же може стати гідним суперників в інтелекті. Рівних йому в методі плетіння інтриг немає, як і в застосуванні свого словникового запасу. Він буде з легкістю вправлятися власними знаннями, поки свого суперника повністю не обеззброїть. Довести йому що-небудь – собі дорожче. Тим більше, не слід з ним вступати в перепалку або постаратися йому нав’язати власну думку. Його гострий язик здатний нанести смертельні рани.

Передбачити, чим закінчиться словесна баталія, практично неможливо, як і те, коли вона почнеться. Представник настільки непередбачуваний, що не вийде з’ясувати, як він так швидко намацує хворе місце і б’є по ньому. Як друг цей знак справжня знахідка, тому його можна сміливо брати в те місце, де має бути словесна бійка. Хоча всі спірні справи він завжди виграє, і призведе масу доводів і аргументів на сторону неправоти опонента. На вигляд знак являє собою спокійну і врівноважену особистість, але його інтелектуальний розум здатний убити будь-кого наповал. І від запеклої сутички суперника ще довго доведеться зализувати душевні рани.

Близнюки

Вони не вважаються вершиною красномовства і не блищать своїм розумом. Ці представники не будуть з гострої необхідності вплутуватися в словесні перепалки, і доводити свою правоту. Але ця тиша до пори і часу. І якщо їх зачеплять, то в розборках їм немає рівних. У них настільки добре підвішений язик, який здатний виділяти отруту, що мало хто із співрозмовників може витримати подібні шпильки. І якщо хтось захоче відповісти таким же уїдливим потоком, то навряд чи у нього так вийде, як зробили ці представники.

Подвійна натура знаків допомагає їм завоювати пальму першості в перепалках. З одного боку, вони починають присипляти пильність свого конкурента втішними промовами, а з іншого – завдають удару по хворий рані. І представники ніколи не забувають застосувати заборонені прийоми. Глибоким інтелектом вони не блищать, про що красномовно говорить їхній словниковий запас, але вони і не ставлять перед собою мету. Хоча вони розуміють, що набагато швидше вбити суперника можна простими і зрозумілими для нього фразами. А там уже знаку все одно, як інші будуть справлятися зі своїми емоціями.

Скорпіон

У цих представників не язик, а гостре жало, яке просякнуте смертельною отрутою. Але якщо суперник виявився набагато сильнішим від них за інтелектом, то у знака заготовлені сильнодіючі стріли, які стріляють в спину, а потрапляють в саме серце. Його винятковий розум дозволяє домогтися смертоносного ефекту. А холодне серце абсолютно байдуже до болю, тим більше що знаки схильні до жорстокої помсти. І якщо у нього є мета тільки якомога болючіше образити суперника, то він обсипає образливими словами і чорним гумором. Хоча якщо для представника це в порядку речей, то для інших – болісно.

Красномовні слова у знака використовуються для помсти або самозахисту. Просто, щоб потішити своє самолюбство, Скорпіон навряд чи буде. Також не в його правилах шукати для себе слабкого суперника. Для нього гідним конкурентом є той, хто з ним на рівних. Але іноді є винятки з правил, коли опонент переходить всі дозволені межі і чітко не усвідомлює, з ким зв’язався. В цьому випадку можна розраховувати на криваву драму.

Овен

Коли у представників зашкалюють емоції, вони починають колоти своїм гострим язиком всіх тих, хто потрапляє їм під руку. Вони дуже запальні, тому для них це є головною проблемою. У багатьох випадках вони не хочуть нікого ображати, але невлучно сказані слова стають стартом для решти потоку лихослів’я. І коли вони наговорять гору гидот, то починають про свій вчинок жорстоко жаліти. Але вибачитися їм не дозволяє зайва гордість. Але якщо вони і вийдуть до благань про прощення, то не варто їм вірити на слово. Тирада з різних за формою слів повториться в недалекому майбутньому. І не факт, що з новою силою. І коли знову на конкурента обрушиться черговий потік лайки, передбачити не вийде.

В саме серце співрозмовника знак здатний донести свої шпильки. І чим болючіші слова, тим більше відчуває переваги над своїм противником цей представник. І навряд чи, хто зможе пробачити їм подібну зухвалість. Сказані слова зі злості чи без неї здатні вбити найміцнішу дружбу. А для своєї безпеки з подібним іншому краще припинити спілкування. Через деякий час він знову візьметься за старе. І навіщо тоді така дружба, в якій дозволені такі невтішні висловлювання?

Козеріг

По своїй натурі ці представники є прихованими особистостями. І це їм грає на руку перед опонентами. Їх маска байдужості приховує всі емоції, але це тільки на перший погляд. Знак буде мовчки вислуховувати від суперника всі шпильки і невтішні слова, але поки терпить. Не дарма кажуть, що в терпінні їм немає рівних. Але коли воно у представника буде під кінець, він почне різати своїми словами. Потік лайки і сварки від нього годі було чекати, але він скаже таких пару слів, що розріжуть серце опонента навпіл. І після цього, навряд чи хто захоче спровокувати або викликати його на гнів.

Знаки не звикли до чутливості і сентиментальності. І не вийде пом’якшити їх серце, якщо викликали на конфлікт. Вони не підуть на компроміс і не приймуть ніколи запобігливість з боку противника. А якщо догоджання буде очевидним, то представники не забудуть про це нагадувати своїми образливими словами і гумором. І він обов’язково зіпсує карму і репутацію призвіднику скандалу так, що йому краще відступити в інший вимір. Тому краще не битися з ним в плані красномовства, є шанс ганебно програти.

Ви знайшли себе у цьому списку?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector