Знаки Зодіаку, які у серпні зустрінуть людину, яка змінить їхнє життя. Ця зустріч буде доленосною

Близнюки

Близнюки, як відомо, – люди товариські та комунікабельні. Вони готові заводити нові знайомства щодня, адже цей процес їх абсолютно не втомлює. Проте не завжди знайомства, які дарує доля Близнюкам, несуть знакові якусь користь. Радше, навпаки, зазвичай люди, які приходять в життя Близнюків або поводять себе пасивно з таким динамічним знаком, або взагалі заздрять йому. Але у серпні все зміниться. Тому що цього місяця Близнюк знайде не просто хорошого друга, але й ментора, наставника, який знайде правильний підхід до непіддатливого Близнюка і навчить його доводити свої справи до кінця.

Лев

Лев приваблює людей своєю харизмою та гордовитою вдачею. Тому цей знак не знає, що таке брак уваги. Люди завжди натовпом ходять біля нього. Здається, що у Лева є якийсь власний секрет щастя, тому інтерес до знака ніколи не слухає. Але у серпні серед всіх безликих прихильників, які нічим не приглянулися Леву, все ж відбудеться доленосна зустріч. Зорі говорять, що події можуть розвиватися у двох варіантах. Перший – Лев почне співпрацю з вигідним партнером, людиною, яка надихне його на спільну та вигідну справу. Другий – Лев це зустріне людину, яку покохає, або по-новому подивиться на свого партнера після недавніх сварок.

Терези

Терези постійно сумніваються. Вони не вірять  навіть у факти.. Скажіть терезам, що сонце жовте, а вони перепитають: “Ти впевнений?”. Така вдача допомагає знакові остерігатися ненадійних людей і сумнівних справ. Але вона також заважає Терезам сповна насолоджуватися життям і реалізовуватися у своїх цілях. Тому доля пошле Терезам людину, яка навчить їх діти рішуче і не вагатися. Ця зустріч допоможе знакові почути свій внутрішній голос і розуміти до чого він закликає. Людина, яка позбавить Терез мук вибору, ймовірно, стане великим коханням знаку, або вірним другом.

Скорпіон

Для Скорпіона Зорі підготували схожу учать, як для Левів. Їхні знайомства також можуть бути або діловими, або романтичними. За першим варіантом Скорпіони познайомиться з людиною, з якої зможе взяти приклад. Цю людину знак визнає своїм авторитетом, адже вона зразу завоює його повагу своїм гострим розумом. Це незвична поведінка для гордого і самозакоханого Скорпіона, але й тут він переслідуватиме власну вигоду. Бо ж послух своєму новому наставнику неодмінно доведе Скорпіона до успіху. Другий варіант передбачає зустріч з людиною, яка нарешті подарує напруженому Скорпіонові довгоочікуваний комфорт. Любов накриє вас з головою. Це відбудеться, або з новою людиною, або ж ви дійдете порозуміння зі своїм партнером. 

А чого ви очікуєте від серпня?

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector