Зняття стресу. 14 неординарних способів від психолога

Відомо, що довготривале перебування людини в стресі сприяє розвитку безлічі хвороб і передчасному старінню. Тому варто оберігатися від стресу.

Симптомами стресу є хаотичність думок, неприємні відчуття від тривоги до паніки. Ми не завжди розуміємо причину такого стану, але завжди можемо зробити щось, щоб вийти з нього. Наприклад:

1. Розчісуватися

Зробіть масаж голови, розчісуючи волосся 10-15 хвилин. Так ви зможете розігнати кров і розслабити м’язи. 

2. З’їсти морозиво

Природними антидепресантами є морозиво і банан. Також корисною для зміцнення нервової системи є жирна риба, оскільки в ній міститься кислоти омега-3.

3. Зробити масаж

Є чотири основні точки, які потрібно масажувати 30, щоб позбутися стресу: під носом, під нижньою губою, між бровами та в центрі долоні.

4. Потерти долоні

Антистресовий ефект має інтенсивне потирання долонь одна об одну. А якщо вам потрібно зосередитися на роботі, то потріть вуха.

5. Прийняти душ

Струмені води промасажують ваше тіло і подарують відчуття свіжості. Вода має здатність забирати негатив та заспокоювати.

6. Перемістити 27 предметів

Це може виглядати дивно, але східні практики запевняють, що для уникнення стресу потрібно пересунути вдома 27 предметів. Це відволікає вашу увагу від негативу і звільняє простір для нових енергетичних шляхів.

7. Побігати сходами

Вийдіть в під’їзд і пробіжіться сходами вверх і вниз. Це можна зробити на пагорбі за можливості. Так прилив ви зможете стимулювати прилив крові в мозок і впоратися з емоційним стресом.

8. Малювати та розфарбовувати

Малювання і розфарбовування картинок допомагає вам подужати відчуття тривоги. Блокноти з розмальовками не дарма називають антистресами. Тримайте біля себе один такий і пару олівців, чи фарб.

9. Випити чай з гібіскусом

Подолати панічні атаки можна за допомогою гібіскуса. Такий чай розслабляє, але не робить людину млявою.

10. Помахати руками

Робіть махи руками, щоб розтиснути та повернути еластичність м’язам плечового пояса, шиї та попереково-крижового відділу хребта.Так ви позбудетесь не лише тривоги, але й болю спини та голови. 

11. Прибирати

В процесі прибирання ваша голова думає логічно і послідовно. Так ви можете підсвідомо знайти відповідь на важливе питання. А чистота навколо має релаксорний ефект.

12. Поміркувати

Зробіть собі вечір філософії. Увімкніть гарну музику, налийте вина, станьте на балконі та подивіться на зорі. Думайте про щось глибинне і віддалене від щоденних проблем. Це нагадає мозку про різницю між значущим та дрібницями.

13. Вдихати запахи

Кожен з нас має улюблені запахи, родом з дитинства, або ті, що асоціюються нам з хвилинами щастя. Відтворюйте їх, коли відчуваєте тривогу, щоб повернути гарний настій.

14. Танці

Ритмічні рухи розганяють кров по тілу і неабияк розважають. Танцюйте і веселіться всім незгодам на зло.

А як ви позбуваєтеся стресу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector