10 класних різдвяних фільмів, яких ви точно не бачили

Новорічні свята – це чудова можливість трішки відпочити і повірити в справжню казку. А для того, щоб у вас якомога швидше з’явився святковий настрій пропонуємо вам переглянути ці різдвяні фільми. Звичайно ж, є класика – “Сам удома”, “Відпустка за обміном” та “Гаррі Поттер”, але інколи, хочеться подивитись щось абсолютно нове. Саме тому, ми створили цю маленьку підбірку, яка гарантовано створить святковий настрій, а також зробить вас трішки щасливішими!

Любіть Куперів

Звичайна різдвяна романтична комедія, котра розповідає про велику американську сім’ю. Раз на рік, всі члени родини збираються в батьківському домі, аби зробити атмосферу свята та підтримати традицію. У кожного є свої проблеми, але за святковим столом всі намагаються вдавати щасливе сімейство. Матір – Шарлотта вирішила зробити цього року найкрутіше свято, котре запам’ятали б усі! Та що з того вийде?

Різдво Мейерсів

Головний герой, Уолтер Мейєрс вирішив, що Різдво – родинне свято, тому саме цього року, необхідно прикласти максимум зусиль та все ж зібрати всіх своїх родичів під одним дахом. Та чи буде у цієї історії щасливий кінець?

Новорічний корпоратив

Клей Ванстоун очолює філію однієї великої компанії, котра належить його сестрі Керол. Справи йдуть вкрай погано і Клей боїться, що його філію можуть просто розформувати і він втратить роботу. Для того, щоб врятувати ситуацію, він вирішує організувати великий корпоратив, який повинен допомогти йому заманити багатого клієнта. Та чи буде це дієво?

Дуже погані матусі 2

Головні героїні фільму – молоді жінки, які одночасно встигають будувати кар’єру і бути хорошими дружинами та матерями. Різдво – це справжнє випробування для кожної жінки. Прикраси, подарунки і організація вечірки – все це падає на тендітні жіночі плечі, та ситуація погіршується, коли до тебе приїжджає рідна мати. Чи зможуть ці жіночки довести своїм батькам, що вони теж гідні господині?

Якраз під Різдво

У Ліндсі Роджерс є все – успішна кар’єра та люблячий хлопець. Одночасно, вона отримує чудову можливість розвивати кар’єру, а ще хлопець робить їй пропозицію та пропонує разом з ним переїхати в інше місце. Ліндсі ніяк не може обрати, що для неї важливіше. А зробити правильний вибір їй допомогло справжнє різдвяне чудо!

12 різдвяних побачень

Напередодні Різдва можуть траплятись справжні дива. В цьому пересвідчилась головна героїня фільму, котра отримала можливість ще раз пережити свій попередній день, аби не проґавити справжнє кохання.

Принц на Різдво

Королівське життя завжди викликало цікавість у суспільства. От і головна героїня Ембер вирішила подивитися на їх світ зсередини. Нудна робота журналіста в звичайній нью-йоркській газеті їй набридла і вона відправилася на пошуки ексклюзиву. Дівчина стала репетитором маленької принцеси. Які таємниці та інтриги чекають на Ембер у палаці?

Подорож до Різдвяної зірки

Чудова та добра історія однієї дуже тендітної, але неймовірно хороброї дівчинки, котра готова відправитись у далеку подорож аби врятувати своє королівство від страшного прокляття. А зробити це вона зможе лише якщо віднайде Різдвяну Зірку!

Різдво

Три друзяки – Ітан, Кріс та Ісак вже декілька років поспіль хочуть відсвяткувати РІздво на мега крутій вечірці. Та ніхто і ніколи їх туди не запрошував. Одного разу, в них все ж з’явилась можливість здійснити свою мрію, та чи скористаються вони нею?

Різдвяна ніч в Барселоні

Цей неймовірно романтичний фільм показує глядачам одразу декілька любовних історій. Герої зовсім не схожі між собою, що робить картину ще яскравішою та насиченішою. Якраз те, що потрібно для холодного зимового вечора!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector