10 комедій, які піднімуть настрій навіть в похмурий день

Комедії – це чудовий спосіб підняти собі настрій і повеселитися. Проведіть свій вечір з усмішкою на обличчі!

«Любов від всіх хвороб»

Лікар Дмитро має надокучливого друга, який постійно звертається до нього з новими симптомами смертельних хвороб. Чоловік більше не може цього терпіти, тому вирішує відволікти Романа, влаштувавши його особисте життя.

«Кохання з перешкодами» або «Щастя ніколи не приходить одне»

Протилежності притягуються. Стосунки між легковажним Сашком і відповідальною домогосподаркою Шарлоттою цьому підтвердження. 

«Татусі без шкідливих звичок» або «Сім’ю не вибирають»

Алекс та Кім кохають одна одну. Вони мріють про повноцінну сім’ю, тому хочуть удочерити дочку. Оскільки нетрадиційна пара не може цього зробити, то на допомогу приходить Сезар, брат Алекс. Він мав зіграти роль чоловіка Кім. Однак лікар Луїш, без чиєї згоди опікунства не отримати, не настільки наївний. 

«Чистий аркуш»

У сюжеті фільму лежить роман Марі-Сабін Роже. Літня леді Маргеріт повністю змінює життя Жермена, малоосвіченого чоловіка.

«Маленькі секрети»

Компанія друзів зібралася на відпочинок біля моря. Однак прийшов час, коли всі секрети почали вилазити назовні. 

«Серцеїд»

Алекс, який обожнював увагу жінок, вирішує відкрити бізнес зі своєю сестрою і її чоловіком. Вони отримують гроші за те, що допомагають розлучитися тим парам, які не підходять один одному. Та через скрутне фінансове становище Алексу доводиться зруйнувати ідеальні стосунки. 

«По той бік ліжка»

Чоловік з дружиною не могли дійти згоди стосовно того, кому з них важче живеться. Саме тому вони помінялися обов’язками на цілий рік. Тепер жінка буде заробляти гроші, а чоловік – господарювати в домі. 

«Фатальна красуня»

Ірен крутить романи лише із заможними чоловіками. Як тільки вона дізнається, що Жан не належить до цієї категорії, то обриває з ним всі зв’язки. Та чоловік не здається.

«Мій найкращий друг»

Франсу цікавиться антикваріатом. Це його єдине захоплення, адже в особистому житті нічого не складається. Партнер Катрін пропонує йому угоду. Вона готова обміняти рідкісну вазу на знайомство з близьким другом чоловіка.

«Любов без пересадок»

Джулі та Антуан несподівано опиняються на сусідніх місцях в літаку. На колишню пару чекає довгий переліт. Між ними зав’язується розмова про відносини, коли нарешті назовні вилізають усі недомовленості. 

А який жанр фільмів вам подобається найбільше?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: