Відсутність відповіді – це теж відповідь і дуже переконлива

Бездіяльність та байдужість є набагато промовистішими, ніж будь-які інші слова або вчинки.

Якщо ви мовчите, то контроль над ситуацією переходить у ваші руки. Адже ви не заперечуєте, не погоджуєтеся, не проявляєте ініціативи.

Найкращий вихід з конфлікту – це розвернутися із закритим ротом і піти геть. Залишіть всі проблеми і без зайвих слів покиньте ситуацію.

Можливо, ваш співрозмовник і далі буде намагатися привернути вашу увагу. Для цього він застосовуватиме образи або звинувачення. Однак всі його старання будуть марними, якщо вони залишаться без вашої реакції.

Поєдинок неможливий, якщо у ньому бере участь лише одна сторона. 

Потрібно відчувати той момент, коли слова будуть зайвими. Завжди мовчати – це не вихід. Звичайно, що інколи потрібно поговорити і вирішити непорозуміння. Та як тільки розмова переходить певні межі, варто вміти сказати собі “стоп”. Якщо ви бачите, що градус конфлікту підіймається і конструктиву більше не буде, тоді ваші старання більше не мають сенсу. 

Інколи мовчання є хорошим інструментом для самоконтролю.

Ви написали одне повідомлення, за ним друге, а відповіді так і не отримали.

У таких ситуаціях я перестаю підтримувати з цією людиною будь-який зв’язок. Так, через декілька днів вона напише мені сотню виправдань і пояснень, але буде пізно. Адже насправді всі ми знаємо, що завжди можна знайти час на те, що тобі важливо і цікаво. Ніхто не буває зайнятим настільки, щоб не виділити кілька хвилин на відповідь.

Я не збираюся нікому нав’язуватися. Якщо людині раптом захочеться продовжити спілкування зі мною, тоді доведеться добре постаратися.

Мовчання – це спосіб поставити оточуючих на місце і дати їм зрозуміти, що ні їхні слова, ні вчинки не зачіпають і не стосуються вас. Відпустити ситуацію і жити далі інколи є найкращим рішенням.

А ви згідні з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector