10 кращих способів проявити турботу про жінку

Жінці потрібно небагато. Просто прагматичні чоловіки часто не бачать логіки в жіночих бажаннях. Якщо ви хочете втримати її поруч, то мусите проявляти любов так, як вона цього хоче.

Ми пропонуємо вам познайомитися з 10 способами проявити свою турботу до жінки:

1. Виконуйте всі свої обіцянки

Жінка пам’ятає про всі ваші обіцянки, від гучних до дрібних.Тому, якщо ви не можете дістати зірку з неба, або прибити полицю до стіни, краще не обіцяйте нічого. А, якщо вже пообіцяли, то не втрачайте в її очах образ справжнього мужчини, і тримайте слово.

2. Покажіть, що ви її цінуєте

Знаєте чому жінка перепитує, чи ви її любите? Не лише тому, що сумнівається. Інколи, вона просто провокує вас на приємні слова. Жінкам потрібні приємні слова і вчинки, які показують як її цінують. Напишіть листівку, купіть квіти, дайте їй відчути свою жіночність і ваше захоплення.

3. Скажіть їй, наскільки вона красива

Немає жодної жінки, яка б була повністю задоволена своєю зовнішністю. Просто є мудрі жінки, які не псують цими думками собі життя. Але кожна бачить в собі якийсь недолік. Саме тому ваші слова про те, яка вона красива і неповторна, завжди будуть доречними. 

4. Залишайте для неї гарні записки та листи

Якщо чоловіки поводять себе, як діти стосовно своїх “великих” іграшок: автівок, техніки та іншого, то жінки залишаються діти в бажаннях перебувати у постійній казці. Так, саме том вони люблять подарунки, шоколадки та неочікуваності. Так про них турбувалися в дитинстві. І так вони розуміють турботу й зараз. Тому сюрпризи у вигляді записок та листівок – це дуже важливо.

5. Будьте амбіційними

Жінки залишаються з тими чоловіками, якими можна захоплюватися. Якщо ми закохуємося в жінок на кухні в халаті, то вони закохуються в нас, коли ми в центрі уваги й в краватках та в білих сорочках. Домашні та неамбіційні чоловіки не можуть втримати жіночу увагу надовго. 

6. Створюйте романтичні вечори

Звісно, неможливо влаштувати кожен вечір романтично. Особливо, після роботи. Але не забувайте про цю ідею на вихідних, або під час відпустки. Жінкам потрібна ця романтична енергетика.

7. Розумійте натяки

Це важко, але ж є очевидні. Наприклад, якщо вона показує вам фото одружених подруг, або гарних весільних суконь. Як тут можна не зрозуміти що до чого? Або якщо вона веде вас в магазині у протилежний бік, а потім наче вперше бачить босоніжки, каже: “Які ж вони гарні, пасували б до моєї сукні”.

8. Слухайте її

Жінки люблять поговорити. І їм важливо, щоб їх послухали. Саме тому чоловіки навчилися пристосовуватися до цих умов. Вони роблять зацікавлене обличчя, але повністю вимикають мозок. Жінки це розуміють і їм прикро.

9. Почніть діяти, не чекаючи її прохань

Якщо ваша жінка працює, або няньчить дітей, то вона втомлюється так само, як і ви.Не залишайте всі хатні справи на неї, поки вона не попросить вас помогти. Будьте ініціативними також.

10. Познайомтеся з її друзями та родичами

Не ховайте свою жінку від друзів та родичів. Вона накрутить собі недобре. Наприклад, те, що ви ще не впевнені, або що з нею щось не так і ви соромитесь її. Познайомте її зі всіма, хто вам близький і це доведе їй серйозність ваших намірів.

Як ви гадаєте, а як ще можна проявити турботу за жінкою?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector