10 неймовірно стильних зачісок на 2020 рік

Весна — час змін! А зміни починаються саме з нашої зовнішності. Доволі часто, дівчата вирішують почати нове життя саме зі зміни зачіски, але підібрати стильний варіант буває не просто. Саме тому, ми підібрали для вас 10 стильних варіантів зачісок, які обов’язково вам сподобаються!

Коротка версія боб-каре

Такий варіант підійде тим дівчатам, які не готові повністю прощатися із волоссям, але водночас хочуть спробувати щось ефектне та незвичайне.

Хвилястий боб

Якщо від природи у вас хвилясте волосся, можете сміливо робити боб! Ефектніше така стрижка буде виглядати з максимально коротким волоссям ззаду і подовженими пасмами спереду.

Асиметрична піксі

Асиметрична піксі змінює так, що вас навіть батьки не одразу впізнають! Це чудовий варіант для  дівчат з овальною формою обличчя та для тих, хто готовий починати життя з чистого листа.

Екстремально коротка стрижка

Дівчаткам з круглим обличчям від такої стрижки краще відмовитись, оскільки вона зробить його ще круглішим. А тим, кому пощастило мати овальну форму обличчя можна сміливо експериментувати.

Хвилясте каре

Якщо ви хочете створити більш романтичний та жіночний образ, можна просто зробити м’які кучері.

Багатошарова піксі

Такий варіант підійде дівчатам, які хочуть об’єму. Виглядає мега стильно!

Асиметрія

Асиметрія — це кращий варіант для жінок з овальною формою обличчя. Така стрижка додасть вашому образу перчинки і зробить ваш погляд виразнішим.

Каре з чубчиком

Неймовірно стильний варіант стрижки для тих, хто не особливо хоче щось міняти.

Класичне каре

Повірте, для тих, хто роками носив довге волосся, каре це також великий експеримент. Та боятися не варто, адже така стрижка підходить майже усім.

Укладка назад

Такий варіант укладки можуть запам’ятати собі та модниці, які обрали для себе стрижку піксі. Виглядає дуже жіночно й красиво.

Ви більше любите довге, чи коротке волосся?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: