10 ознак, що ти обманюєш себе, думаючи, що він тебе любить

Рвати стосунки, чи намагатися зберегти їх? Йти далі, чи прислухатися до власних сумнів? Для цього, перш за все, варто звернути увагу на декілька очевидних ознак, які вказують, що його серце охололо.

1. Він рідко говорить тобі про те, що ти хочеш чути.

Він нічого не говорить тобі ні про любов, ні про стосунки. Але ти читаєш це між рядків, тобто сама собі придумуєш, бо тобі так зручно. Припини вигадувати та послухай нарешті про що насправді він говорить.

2. Ти ідеалізуєш його для друзів та рідних.

Ти навмисне не розповідаєш своїм друзям нічого поганого про нього. Дуже зручно. Тепер ти оточила себе людьми, які вірять у ваше кохання, бо абсолютно не знають правди. Відповідно, вони дають тобі зовсім не ті поради. Розповідай або все, або нічого, але тільки не шматками.

3. Ти готова забути про все погане.

Ти й сама вирвала з пам’яті моменти, коли він був холодним до тебе, або й жорстоким. Ти назбирала у своїй пам’яті лише теплі моменті та на них збираєшся побудувати ваші стосунки. Але це неміцний фундамент.

4. Ти знайшла йому безліч виправдань.

Ти знайшла йому вже тисячі виправдань і наперед також. Ти віриш, що він не писав тобі весь день, бо не мав жодної вільної хвилини, не дзвонив, бо не міг зарядити телефон, не може зустрітися, бо дуже зайнятий. Невже ти дійсно в це досі віриш?

5. Тобі приємні його слова, тому ти не звертаєш уваги на дії.

Його вчинки явно говорять про те, що він не кохає тебе, але слова інколи брешуть. Саме тому ти ігноруєш перше і віриш другому. Він говорить, що ти в нього єдина після ночі з іншими дівчатами. А ти й щаслива.

6. Ти вже не відрізняєш образи від компліментів.

Він принижує та ображає тебе, коли контролює, або змушує до фізичних ласк. Але ти радієш цьому, бо плутаєш це з коханням. Зупинись, ти так розгубиш свою гідність.

7. Ти досі живеш в тих часах, які давно минули.

Ти досі живеш вашим першим днем зустрічі, вашим першим місяцем кохання. Але тепер все змінилося. Тепер кохаєш лише ти. І лише ти не помічаєш цих змін.

8. Ти чомусь вирішила, що він думає так само, як ти.

В тебе викликають сильні емоції ваші поцілунки, обійми та інтимні стосунки. Саме тому ти впевнена, що він отримує від них таку саму насолоду. Але з чого ти це взяла?

9. Ти придумала собі людину, якої не існує.

Припини жити у своїх ілюзіях. Бо там справді є людина, яку можна кохати, але ж тут перед тобою – зовсім не вона. Будь сміливою, прийми реальність такою, яка вона є.

10. Ти взяла на себе забагато ініціативи.

Ти робиш надто багато, ти стараєшся за двох. Це не може бути так, бо ти вигориш надто швидко. Він забере у тебе всю життєву енергію. Кохання – це прекрасно, але тільки тоді, коли воно взаємне.

А які ще ознаки того, що чоловік більше не любить, знаєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector