10 ознак того, що ти – по-справжньому розумна жінка!

Розумна жінка не повинна відповідати чиїмось очікуванням.

Зазвичай розумною називають ту жінку, яка проявляє терпеливість, розуміння і, відповідно, є дуже зручною для чоловіка.

Чоловіки люблять тих жінок, які жертвують заради них своїми потребами та амбіціями. Для них жінка завжди мусить бути життєрадісною, слухняною і люблячою. Вона повинна підтримувати свого чоловіка і жити заради нього, дітей, родини – кого завгодно, крім себе.  

Але ми вважаємо, що немає нічого спільного між жертовністю і мудрістю. Ось 10 якостей, якими володіють справді розумні жінки:

1. Вона не зациклена на чоловіках

Чоловіки в житті такої жінки, звичайно, присутні. Але вона не ставить тему відносин в пріоритет. Для неї стосунки з чоловіком – лише складова щастя. Але вона також пам’ятає про друзів, захоплення та роботу. Вона не вважає, що стане справжньою жінкою лише завдяки чоловікові, а формує себе сама.

2. Вона чесна з собою

Розумній жінці не потрібні рожеві окуляри. Вона готова почути правду і сприйняти її. Якщо коханий забуває подзвонити, то це означає, що вона йому не потрібна. Тут нема чого гадати. Така жінка не придумує виправдання ні собі, ні іншим і не мучить себе зайвими очікуваннями.

3. Вона не влаштовує драми

Розумна жінка чесна у своїх почуттях та емоціях і вона вміє їх проявляти. Якщо їй радісно, вона сміється, а коли сумно – плаче. Така жінка не розігрує драм і не тратить свій час на прояви акторської майстерності, особливо при великій кількості глядачів. Вона розуміє, що, якщо з чоловіком їй справді погано, то тут немає місце театру, а потрібно залишати ці стосунки.

4. Вона прониклива

Розумна жінка вміє розбиратися в людях, вона слухає свою інтуїцію і не дозволяє нікому себе обдурити. Вона не пліткує, не заздрить, не пакостить і завжди готова запропонувати допомогу. Вона вміє розділяти хвилини щастя і радості. З нею легко спілкуватися і підтримувати дружні стосунки.

5. Вона знайшла свій власний стиль

Швидкоплинні тренди не можуть керувати розумною жінкою. Вона давно знайшла свій стиль і лише інколи додає до нього якісь зміни. Така жінка не впадає в крайнощі й не бігає за модою. Вона розуміє, що її зовнішність  – це не єдина зброя, якою вона може захопити співбесідника. 

6. Вона принципова

Розумні жінки зазвичай мають \свій перелік принципів. В цих речах вона давно утвердилася і ніхто не зможе переконати її в іншому. Це не означає, що принципові жінки зовсім непохитні. Вона готова змінити свою думку, але лише тоді, коли сама дійде до цього рішення.

7. Вона вміє прощати

Розумна жінка не вішає ярликів і не ідеалізує. Вона вміє входити в положення і не засуджує людей за їх вчинки. Особливо, якщо кривдник покаявся у своїй провині. В такому випадку вона пробачить і ніколи більше не нагадуватиме про проступок.

8. Вона живе сьогоденням

Розумна жінка не тратить сили й часу на те, що вже не може змінити. вона живе сьогоденням, бо знає, що лише сьогодні здатна діяти. З минулого вона бере лише досвід.

9. Вона живе в гармонії з собою

Така жінка вміє прислуховуватися до себе і відчувати своє тіло. Вона не буде залишатись на дискотеці до останнього, якщо знає, що зранку їй рано вставати на роботу. Вона сама знає яким має бути її тіло і не дозволяє нікому вказувати що з ним робити.

10. Вона залишається жінкою

Щоб бути розумною жінкою не потрібно відмовлятися від своєї жіночності. Ви можете залишатися слабкою і плакати під час сумних моментів в кіно, любити квіти й інші жіночі радощі. Головне не обманювати себе і залишатися собою!

А якою ви вважаєте розумну жінку? Хто для вас є прикладом жіночої мудрості?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector