Хочете дізнатися, як вам діяти далі? Виберіть карту і дізнайтеся пророкування від Ошо!

У кожного в житті настає момент, коли ситуація заходить в глухий кут і важко самостійно знайти з неї вихід. Якщо ви зараз також перебуваєте в пошуках відповіді на важкі життєві питання, то просто послухайте свою інтуїцію. 

Спробуйте скористатися настановами великого мислителя Ошо, щоб прислухатися до свого внутрішнього голосу. Зосередьтесь на питанні, яке вас хвилює і виберіть карту. Ваше чуття саме вибере правильну думку. А Ошо пояснить вам ваш вибір.

1. Не чекайте кохання, кохайте самі. Замість того, щоб постійно очікувати й брати, варто діяти та віддавати. Тільки коли ви навчитесь ділитися своїми почуттями, кохання прийде до вас.

2. Перестаньте сумувати. У вашій ситуації вам допоможе позитивний і легкий настрій. Поки ви сумуєте, ви не впускаєте у своє серце щастя. Молитва і радість допоможе вам виплутатися.

3. Ви прагнете відійти від життєвої драми й вже рухаєтесь в правильному напрямку. Ви розумієте, що треба  оточити себе лише доброзичливими та вірними людьми. Не заходьте зі свого шляху. Моліться і просіть, щоб на вашому життєвому шляху більше не виникало такого стресу.

4. Не ідеалізуйте. Через вашу любов до бездоганності, ви мучите себе і може відштовхнути від себе звичайних, на вашу думку, людей. Але пам’ятайте, що звичайних людей не існує. Всі ми унікальні. Поважайте цю унікальність і те, що люди роблять для вас.

5. Коли здається, що все ваше життя перетворюється в розруху, подумайте про те, які нові досягнення ви почнете будувати на цій руїні. 

6. Навчіть себе радіти життю і ділитися цією радістю. Якщо люди в розмові з вами усміхаються, а в довготривалому спілкуванні справді стають щасливішими, то ви все робите правильно.

7. Ви ніколи не поберете самого себе. Те, що заклала в вас природа завжди буде сильнішим за будь-яку маску. Тому просто прийміть себе, навчіться слухати та уживатися з собою. Це зекономить вам сили на боротьбу і дасть можливість направити їх в більш потрібний напрямок.

8. Не шукайте сенс життя. Це часто робить людину нещасною. Просто живіть, як хмара, яка пропливає над землею, чи ріка, яка тече і дарує багато користі та радості. Чи потрібен сенс птахам, які співають по ранках? Але вони ж співають і приносять своїм співом утіху.

9. Вдих і видих. Зберігайте спокій, цього достатньо.

10. Вимкніть голову та увімкніть серце. Не зациклюйтесь на думках, дайте волю почуттям. Тільки так ви навчитесь слухати своє серце, а воно не збреше.

11. Назад вже не повернутися, щоб все правильно почати, але попереду ще є час, щоб все правильно завершити.

12. Зрозумійте в нас дуже малий і швидкоплинний запас енергії та сил, а ще в нас зовсім небагато часу. Присвятіть своє життя прекрасно, не потрібно зупинятися на гидкому. Любіть себе і шануйте свій час.

А як ви вирішуєте важкі життєві ситуації? Чи допомогли вам поради великого Ошо?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector