Чоловіка змусили заплатити колишній дружині за 27 років хатньої роботи

Домогосподарки виконують більше роботи, ніж чоловіки за все своє життя, але не отримують за це й копійки. Хіба ж це справедливо? Одна жінка з Аргентини вирішила, що ні й після розлучення змусила свого чоловіка виплатити компенсацію у розмірі 8 млн песо ($ 173 000) за 27 років шлюбного життя. 

Звичайно, весь процес відбувався не просто так, а у суді. Великих шансів на успіх цієї справи майже не було, адже хатні справи зазвичай ніяк не оплачуються та суддя Вікторія Фама вирішила, що жінка справді заслужила компенсаційні виплати. 

Виграти справу домогосподарка змогла лише завдяки тому, що протягом 27 років у шлюбі бути встановлені чіткі обов’язки: дружина займається господарством, а чоловік забезпечує родину грошима. Не зважаючи на те, що жінка мама педагогічну освіту та могла б побудувати успішну кар’єру, вона відмовилася від своїх амбіцій та присвятила все життя дітям та чоловікові. Коли ж вони розлучилися, жінка вже не могла працювати, адже досягла пенсійного віку. 

Це дуже новаторський вердикт, тому що таким чином визнається, що домашнє господарство – це робота, яка вимагає часу, сил і певних навичок, – каже юрист Люсія Мартелотте. – Але вона залишається непомітною і неоплачуваною.

На момент ухвалення рішення, суддя також враховувала освіту жінки, фінансове становище чоловіка та дружини й вік, в якому чоловік вирішив розлучитися. Рішення доволі новаторське, але воно наштовхує нас на думку про те, що робота домогосподарки повинна оплачуватися, а не марно існувати. 

Ви погоджуєтеся з рішенням суду?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector