10 слів, які допоможуть позбутись проблем і прикликати успіх в життя

Радість в житті, успіх, спокій в сім’ї та злагода — усі ці речі можна закликати у своє життя лише силою думки. Головне — вірити в себе.

Ще в давнину люди зрозуміли: думки здійснюються. Якщо постійно про щось думати, то так і станеться. Колись люди помітили: при частому вживанні негативних слів виникали проблеми саме з тими сферами життя, до яких були дотичні ті слова. І навпаки: при використанні позитивних слів життя покращувалось у тих сферах, яких не вистачало певній сім’ї. Наші предки досліджували це та аналізували для того, щоб створювати різноманітні закликання, які б точно подіяли. Весь секрет полягає в тім, що наше мовлення залишається на підсвідомому рівні, а це діє на організм загалом, він сприймає це як реальність. Тому зверніть увагу на проблеми, які вже дуже довго вас переслідують, можливо, ви просто усе псуєте своїми думками?

Слова, які треба говорити частіше

Удача. Так, ця пані полюбляє, коли її кличуть, але варто це робити лише в повною впевненістю, без “але”, і “якби”. Говоріть: “Сьогодні мені точно пощастить!”.

Щастя. Це те, до чого прагнуть усі люди. Нагадайте собі щодня, що ви щасливі, але досягнете ще більшого щастя. Щобільше, це станеться ось-ось. Згодом ви справді відчуєте окрилення.

Любов. Саме вона є в основі багатьох життєвих цінностей, адже любов тримається за щирих, добрих, вірних людей. Нагадуйте усім навколо про свої почуття, любіть світ, пригороду, тварин, любіть себе. І Всесвіт любитиме вас.

Добробут. Знаєте, чому це слово саме таке? Добру бути! Чим більше ви будете бажати добробуту іншим людям, тим більше його буде і в вас.

Вдячність. Будьте вдячними усім і всьому навколо: за те, що любите, дружите, маєте. За те, що навколо вас такі прекрасні люди і вони надихають вас на нові звершення. Дякуйте за ранковий спів пташок, кожний схід і захід сонця, кожний дощ і кожну спеку. Дякуйте щодня за той же день!

Успіх. говоріть його якомога частіше, так ви запрограмуєте себе на нього.

Впевненість. Це ключик від успіху більшості успішних людей. Якщо ви повірите в себе, то у вас повірить весь світ! Чим частіше ви це говоритимете, тим більше впевненими будете.

Довіра. Довіряйте батькам, дітям, друзям, коханим, довіряйте собі та світові. Якщо у вас виникають труднощі, ви не можете прийняти важливе для себе чи всієї вашої родини рішення, то повторюйте собі, що ви довіряєте життю, і воно неодмінно приведе вас на правильну дорогу.

Здоров’я. Що б у вас не було, але без здоров’я — справді нікуди. Постійний негатив прямопропорційно впливає на стан вашого здоров’я. Якщо ви говорите про хвороби, то вони до вас обов’язково навідаються, адже ви їх кликали! Якщо говорите про смерть, то і вона може крутитись навколо у вигляді небезпеки. говоріть про хороше, пов’язане із здоров’ям.

Надія. А це рушійна сила, яка змушує багатьох зібратись і рухатись вперед, не дивлячись ні на що, адже ви g основна зброя, основний механізм. Якщо є надія, то обов’язково буде наполегливість, впертість та результат.

Не забувайте, що щастя перед вами, достатньо лише скористатись ним. Змінюйте своє життя. І починайте із думок.

А ви вірите в те, що думки впливають на реальність?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector