10 вчинків людини, яка щиро тебе любить

Пам’ятаєте жуйки “Любов – це…”. А справді що це? В цій статті ми зібрали приклади поведінки людини, яка щиро закохана. Саме так можна розпізнати любов.

1. Любити – це не заважати тобі рости.

Якщо ти вирішила схуднути, то він не буде їсти шоколад перед тобою і пропонувати. Якщо вирішила не вживати алкоголю, то він не почне переконувати тебе. І так само він не буде залучати тебе у свою ідеальну картину світу. Якщо він вирішив щось робити, чи від чогось відмовитися, то не буде змушувати вчинити те ж саме.

2. Любити – це не грати в «ігри розуму».

Він не буде змушувати тебе підтримувати його брехню. Не почне звинувачувати тебе за власну думку, чи маніпулювати тобою, коли йому буде це зручно.

3. Любити – це не воювати.

Людина, яка любить не шукає можливості ранити тебе. Він не конкурує з тобою, не збирає на тебе компромат, щоб потім вдарити ним. Якщо йому потрібно щось вирішити, то він зробить це максимально акуратно, щоб не засмутити тебе.

4. Любити – це не бути егоїстом.

Людина, яка любить, розуміє, що кохання – це взаємний процес. Тому він не просто бере, але й віддає. Він може інколи не розуміти тебе, але старається прислухатися. Така людина буде співчувати тобі, співпереживати у важкі ситуації. Байдужість і егоїзм ніяк не перетинається з любов’ю, тому не варто шукати їм виправдання.

5. Любити – це не контролювати.

Тотальний контроль – це одна з форм домашнього психологічного насилля. Якщо людина любить тебе, вона не буде слідувати за тим, куди ти ходиш, що робиш, на кого дивишся, кому дзвониш. Така людина може розказати тобі про свої вподобання, але вона ніколи не наказуватиме тобі що думати, що говорити й що носити.

6. Любити – це поважати.

З поваги починаються будь-які здорові відносини. Якщо людина принижує тебе, більш того, якщо вона робить це при людях, то можеш навіть не вигадувати собі якесь кохання. Людина, яка полюбить тебе, поважатиме твій час, особистий простір, твої захоплення, прагнення та ідеї.

7. Любити – це працювати над побудовою довіри.

Важко прожити в стосунках, коли твій коханий грає роль детектива, а ти, наче злодій, якого він ловить. Так в тебе може сформуватися комплекс меншовартості та враження, що ти у всьому винна. Це пригнічуватиме тебе. А людина, для якої ти цінна, просто не може такого допустити.

8. Любити – це створювати простір.

Ви дві різні людини, хоч і будуєте спільне життя. Проте він може не підтримувати всі твої захоплення, як і ти його. Тому ви не мусите бути постійно разом. Трохи часу на себе, свою компанію друзів і свої улюблені заняття не роз’єднають, а навпаки зблизять вас. Бо ви засумуєте і захочете одне до одного. Людина, яка любить тебе, не обмежує тебе в особистому просторі та має власний.

9. Любити – це слухати.

Людина, яка тебе кохає, не скаже “ближче до суті”, чи “до чого ця розмова”, якщо бачить, що ти просто хочеш поговорити. Такій людині приємно слухати тебе, навіть, якщо ти говориш щось неважливе.

10. Любов – це НІКОЛИ не бути жорстоким.

Тут навіть не потрібно коментарів. Це ж очевидно, чи не так?

А як би ви продовжили фразу “Любов – це…”?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector