Матеріалізація думок: три техніки, які допоможуть домогтися бажаного

Якщо нас запитають чи хочемо ми визнання і багатства? Ми відповімо: “Так”. А якщо нас запитають для чого це нам? То ми скоріш за все знизимо плечима. Наші думки мають важливе значення.

Так, думки мають властивість матеріалізуватися. Тому нам так часто нагадують про те, що требу відкидати погані навіювання. Те, чого ви прагнете змалку – це те, чого ви справді заслуговуєте. Тому настройтесь на свої бажання, і геть сумніви. Є безліч випадків, які доводять, що негативні думки також збуваються: аварії, пожежі та інші катастрофи. Тому забудьте про погане.

Чому важливо уникати негативу

Звісно, людина не може жити з виключно позитивними думками, але їх треба плекати. Бо розмірковування про невдачі та біду настроюють вам життєвий вектор, з якого дуже важко звернути потім. 

Одного бажання недостатньо для реалізації своїх задумів. Потрібно боротися за мрію. Так само, як потрібно боротися проти негативних думок, не залишаючи їх у своїй голові надовго. Важко контролювати потік думок, тому для цього нам потрібна практика і принципові установки, які допоможуть вам розрізняти й присікати негатив. Наприклад, навчіть себе перемикати на щось інше, коли заздрите, бажаєте зла чи критикуєте когось.

Техніки матеріалізації думок

Навчіться хоча б однієї з цих трьох технік, щоб матеріалізувати позитивні задуми.

Перша техніка: афірмації

Афірмації – це наші установки, які ми закріплюємо в собі частими повторами. Щоб повірити в те, що ви доб’єтесь бажаного, повірте в себе. Для підвищення самовпевненості також існує безліч технік. Без віри в себе ваші установки безсилі. Вони матеріалізуються, але ви побоїтесь їх прийняти. Очистьте себе від сумніву і всього зайвого.

Афірмації здатні налаштувати на позитив як все ваше життя в загальному, так і кожен день окремо. Просто говоріть собі. що у вас все вийде, що ви заслуговуєте те, до чого прагнете і, взагалі, у вас все мусить бути добре. Спостерігайте за тим, як покращується ваш настрій.У афірмацій є різні рівні. Спершу, ви можете налаштуватися на більш загальні бажання, а потім ставити собі все конкретніші установки.

Ваші бажання та установки, які ви повторюєте щодня вбиваються в вашу долю, як цвяхи в дошку. Звісно, такі практики потребують багато часу, але результат вам сподобається. Не забувайте виділяти собі кілька секунд протягом дня, щоб позитивно налаштуватися і наблизитися до свого щастя.

Друга техніка: медитації. 

Медитація допоможе вам зануритися у власну підсвідомість і почути своє внутрішнє “я”. Розслабтесь і викиньте зайві думки з голови. Прислухайтесь до себе, відчуйте власну енергетику. Не переживайте, якщо у вас зразу не вийде повністю зануритися в себе. Ця техніка потребує практики, але здатна ефективно покращити якість вашого життя.

 Невеликий мінус, якщо його можна таким назвати, це необхідність в постійних медитаціях. Один раз вам нічого не дасть. Спочатку доведеться потрудитися, щоб навчитися медитувати. Потім вже все піде як по маслу.

Говоріть з собою всередині та давайте собі напрям, по якому ваше внутрішнє вестиме вас. Можна налаштувати себе на будь-які установки: успіх, кохання, впевненість. Існує безліч технік медитацій. Спробуйте спочатку з повного розслаблення, а потім ускладнюйте його. Одна медитація нічого вам не дасть, лише відпочинете трохи. Але, якщо у вас грандіозніші цілі, то спробуйте ввести медитації у свої графік.

Третя техніка: візуалізація і позитивне мислення

Це збірний метод. Уявіть те, до чого ви прагнете. Уявіть це у всіх деталях. Вам потрібно добряче пофантазувати та обдумати все до останньої дрібниці. Це заняття може не таке просте, як може здатися на перший погляд. Уявіть той момент, після якого станете щасливими.

Більш того, продумайте кроки, як цього добитися. Нехай у ваші голові буде не один, а декілька шляхів отримати бажане.Залишайтеся спокійними та не спішіть. Пам’ятайте, всьому свій час. Якщо ви будете спішити, то можете збити всі свої налаштування.

Візуалізація часто допомагала видатним людям, на їхньому шляху до успіху. Багато знаменитостей діляться тими думками, які допомогли їм добитися висот. Вони розповідають про те, що чітко уявляти собі своє майбутнє і все сталося саме так, як було задумано.

Не варто нехтувати можливістю змінити своє життя на краще. Спробуйте попрактикувати ці техніки та ввести їх у свою рутину. Пам’ятайте, що думки матеріалізуються. Тому проженіть увесь негатив з голови. І нехай у вас все вийде.

А як ви налаштовуєтесь на позитив? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector