11 фраз, які говорить чоловік, коли ти йому дійсно подобаєшся

Є кілька фраз, які чоловік говорить тільки тоді, коли жінка йому по-справжньому подобається.

У жінок є цілий арсенал фраз, які ми говоримо, коли чоловік нам не подобається. Ми використовуємо мову тіла, закочування очей, щоб показати небажаному чоловікові, що йому тут не раді.

Але що щодо чоловіків? Вони славляться меншою балакучістю, хоча насправді говорять нам достатньо всього, просто ми не завжди готові почути те, що насправді не хочемо чути.

Але є кілька фраз, які чоловік говорить тільки тоді, коли жінка йому по-справжньому подобається:

1. «Це нагадало мені про тебе».

Він може не завжди говорити, що думає про тебе, щоб приховати свої почуття і не бути прямолінійним. Але він буде говорити про те, що нагадало йому про тебе, тому що насправді хоче, щоб ти знала про це.

2. «Я можу тобі з цим допомогти».

Чоловікам подобається відчувати себе потрібними. Він хоче бути тобі корисним. І якщо він пропонує допомогу, значить ти йому не байдужа. Чоловіки готові робити щось для тих, про кого вони дбають, на кого у них є свої особливі плани.

3. «Ти чудово виглядаєш».

Якщо чоловік говорить тобі це, досить думати, що він має на увазі. Він дійсно вважає, що ти прекрасно виглядаєш, і хоче, щоб ти це знала.

4. «Я розмовляв зі своєю мамою…»

Якщо він згадує свою маму і каже тобі про те, що вона розповіла, він або твій найкращий друг, або ти йому подобаєшся. Чоловіки рідко коли діляться тим, що відбувається в їхній родині, тим більше з мамою. Тому якщо він говорить тобі про це, значить ти у нього на особливому рівні довіри.

5. «Я засмучений / Я переживаю».

Якщо чоловік відкрито визнає свої емоції – і це не радість і щастя, і не просто «все в порядку», значить він теж тобі довіряє, щоб поділитися своїми почуттями.

6. «Де ти була? Як справи?”

Здається, це найпростіший спосіб завести розмову, але чи кожен заводить його з тобою? Ні. Тільки той, кому дійсно ти цікава, і хто хоче дізнатися тебе ближче і показати свій інтерес.

7. «Ти така sекsуальна».

Ну це очевидний комплімент, який роблять не будь-якій дівчині, а тільки тій, яка дійсно приваблива. Може, він налаштований і не серйозно, але явно не просто так це сказав.

8. «Я помітив, що ти…»

Якщо чоловік говорить, що помітив щось в тому, що ти робиш, говориш, одягаєш, їж, значить він дійсно звертає на тебе увагу, на те, яка ти людина, що тобі цікаво – і не тому, що хоче бути твоїм кращим другом…

9. «Я сумую за тобою».

Чоловіки рідко коли таке говорять, а якщо і говорять, то, напевно, мають на увазі безліч почуттів, які не знають, як правильно висловити.

10. «Я буду поруч». «Якщо що – я поруч», «У тебе є, з ким поговорити про це?», «Я завжди радий вислухати», «Поговорімо» – всім цим він показує, що хоче бути частиною твого життя.

11. Він називає тебе якимось прізвиськом

Значить він хоче, щоб ти була його.

Вам є що додати?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector