«Ти спочатку своїми руками унітази миєш, а потім мене торкаєшся!» – сказав Макар

Зустріч Маргарити і Макара сталася випадково, розмова зав’язалася сам по собі, яка і дала їм зрозуміти, що у них багато спільних інтересів. Вони почали зустрічатися досить часто. Макар був зачарований красивою, розумною і сміливою дівчиною.

У Маргарити було гарне виховання і одягалася вона завжди зі смаком. Макар вважав її успішною сучасною жінкою, своєю мрією, адже саме таку він шукав для спільного життя. Однак він багато не знав про дівчину, але його це якось не хвилювало.

Якось раз Макар вирішив прийти до дівчини на роботу. Він чомусь думав, що Маргарита займає гарну посаду. Але хлопець був дуже здивований, коли побачив свою обраницю з ганчіркою в руках. Вона мила підлогу і наспівувала тихо якусь пісеньку.

Макар був розлючений, оскільки вважав, що дівчина його обдурила. Він почав скандалити і глумитися над Маргаритою. Він виголосив багато грубих і неприємних слів, які поранили її. Найбільш образливою фразою стала: «Ти спочатку своїми руками унітази миєш, а потім мене торкаєшся!». Він більше не хотів знати Маргариту.

Після їхнього розлучення пройшов час, і Макарові довелося по роботі відправиться в фірму, де Маргарита працювала прибиральницею. Йому потрібно було укласти договір. Увійшовши до кабінету директора, він побачив Маргариту. Вона дивилася на нього з презирством. Природно, вона не укладала з ним ніяких договорів. Так вона вирішила йому помститися.

Маргарита була прибиральницею, проте вона ніколи не дивилася на людей з упередженням. Коли її прибиральниця звільнилася, то вона спокійно виконала її роботу. І це допомогло їй побачити справжню сутність Макара. В результаті чоловіка звільнили, бо він не зміг укласти договір. Макар зрозумів, що сильно помилявся, але вже було пізно.

А що ви думаєте про такий вчинок Макара?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector