Ми помітили, що на дорозі є якась перешкода і під’їхавши ближче, ми розглянули дворнягу. Собака не злякався машини, яка наближалася до нього

Всі знають, що собака – найвірніший друг людини і цьому є безліч підтверджень. Заради господаря собака готова на все: захистити, знайти допомогу, померти. Якщо людина потрапила в біду, то собака обов’язково знайде допомогу. Ще з одним доказом цих слів я зіткнувся під час роботи на швидкій допомозі.

В той день погода була не особливо гарна, небо було весь час затягнуте хмарами. Коли ми їхали назад з чергового виклику, то вже була майже ніч. Ми помітили, що на дорозі є якась перешкода і під’їхавши ближче, ми розглянули дворнягу. Собака не злякався машини, яка наближалася до нього. Водій почав їхати повільніше, але собака навіть вухом не поворушив. Нам довелося зупинитися, а тварина так і продовжувала сидіти і при цьому вона дивилася прямо на нас, немов хотіла щось сказати.

За роки роботи в швидкій ми побачили багато речей, проте такого ще з нами не траплялося. Всім, хто сидів в машині стало цікаво, що буде далі. Ніхто не хотів виходити і проганяти собаку. Тільки через п’ять хвилин один медбрат наважився вийти і прогнати собаку з дороги. Він зрозумів, що його хочуть прогнати і просто сам встав і відійшов до узбіччя.

  

Медбрат повернувся з переможним виглядом в машину, але як тільки він сів, собака знову повернувся на те саме місце, де був. Ми всі перезирнулися. Медбратові довелося знову вийти і при цьому зробити більш грізний вигляд. А собака дивився на нас, немов кудись кликав.

Медбрат включив ліхтарик, щоб подивитися куди собака весь час відходить, недалеко від нього він побачив лежачого літнього чоловіка, який перебував без свідомості.

Медбрат почав кричати, і ми швидко побігли до нього, щоб надати допомогу чоловікові. Коли ми прибули в лікарню, то з’ясували, що у чоловіка стався інсульт, коли він вийшов в магазин, взявши з собою свого пса. Не дійшовши до магазину йому стало погано.

До речі, собака всю дорогу біг за нашою машиною. І весь час, що його господар пробув у лікарні, собака чатував його біля будівлі і чекав, коли його випишуть.

Вам відомі випадки такої вірності тварин до свого господаря?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector