11 пунктів, які найкраще характеризують інтровертів

Екстраверти часто багато чого не розумію про особливий світ інтровертів, тому я наважилася познайомити вас ближче з цими чудовими людьми, які зовсім не є злими чи буркотливими. Інтроверти – справжні, тому цінуйте їх та знайте такі особливості, аби краще знаходити спільну мову.

Визначення з інтернету говорить про інтровертів так:

Інтроверти — тип особистості, орієнтований «всередину» або «на» себе. За Юнґом, найважливіша характерна риса інтровертів полягає в джерелі енергії: вони черпають енергію зі свого внутрішнього світу ідей, емоцій і вражень.

1. Гамірні дні народження нас не тішать

Жоден тімбілдінг, або гучні вечірки не по душі для інтровертів. Хтось не може дочекатися цього дня проведений з колегами, аби нарешті відпочити, гарно поговорити та обговорити всі питання, що не стосуються роботи, та це не наша історія. Ми взагалі не будемо ображатися, якщо нас і не запросять на цю подію. І так, ще одне і дуже важливе – забудьте, що у нас є дні народження.

Нам набагато приємніше провести час у закритій, тісній компанії, бо ми довіряємо цим людям і розділяємо з ними свої думки.  Нам не комфортно з людьми, яких ми майже не знаємо.

2. Нас не дуже цікавить, як ви провели свої вихідні

Якщо ви не є найкращим та близькими другом для інтроверта, то можете навіть і не розповідати про свої незабутні вихідні та плани на наступні.

Для нас важливо мати особисті кордони за які ніхто немає права вступати, тому нам взагалі не весело з п’яних історій, де хтось телефонує колишньому, або встряває у бійку.

Ми не хочемо витрачати свою енергію на людей, які для нас зовсім не близькі, тому навіть засуджувати чи думати про це не будемо.

3. Ми уникаємо великого скупчення людей

Нам зручніше жити у мальовничих селах, а не міська метушня, адже ми легко переймаємо чужу енергетику і відчуваємо весь бруд з душі співрозмовника. У нас дуже слабке енергетичне поле, тому ми не хочемо, аби хтось стояв надто близько до нас.

4. Ми знаємо, що таке працювати на результат

У нашій голові вже давно намальована карта на якій детально розписано, як ми будемо завойовувати світ, як ми можемо розвиватися та вже готові проекти, які втілили у життя. Ми не вміємо нудьгувати, нам навпаки цікаво сам на сам з собою, адже ми обожнюємо аналізувати, творити щось нове.

5. Нам подобається листування

Так, ми з тих, кому набагато легше написати, аніж зустрітися, чи навіть порозмовляти у телефонному режимі. Інтроверти ненавидять відриватися від своєї справи, адже цінують свій час і свій потік думок та ідей. Тому, запам’ятайте ще одне правило: до нас можна телефонувати тільки в екстрених випадках!

6. Ми відчуваємо себе в безпеці зі своїми людьми

Ми просто обожнюємо людей, ким можемо довіряти, тому для них готові віддати і зробити усе, навіть останнє. Саме зі своїми людьми ми справжні, щирі, розкуті, мрійливі та впевнені. Так, ми не відразу відкриваємо свою душу, проте якщо нам це вдалося, то біля нас назавжди.

7. Ми можемо тимчасово вдавати екстравертів

Звичайно, що багато хто з інтровертів вміють прекрасно організувати запальні вечірки, або навіть грандіозні концерти, бути очільником якихось корпорацій, або навіть артистом, проте – ми це робимо тільки аби вижити. Знаємо, що день скінчиться і ми повернемося до своєї улюбленої кімнати, аби слухати улюблену музику і пити з улюбленої чашки.

8. Ми не сором’язливі й не нервові

На перший погляд – ми відлюдьки, але так можуть подумати люди, які взагалі з нами ще не розмовляли. Тільки після того, як ви познайомитися з нами ближче, хоча б порозмовляєте 10-20 хвилин, то зрозумієте, що ми відкриті до діалогу. Так, ми не будемо з вами розмовляти, як з другом, але підтримувати товариські стосунки вміємо дуже добре.

9. Нам добре наодинці

У нашому мозку постійно вирує цілий океан ідей, тому ми постійно знаходимо чим себе зайняти. Насправді, ми не потребуємо присутності людей для того, аби почуватися комфортно, бо у середині нас є все, що так потрібно для життя. Ми творчі люди, які не можуть сидіти без мрій, діла або без створення нових грандіозних проектів. Тому ми і обмежуємо своє коло спілкування, аби ті, хто біля нас поважали наші переваги.

10. Ми терпіти не можемо, коли хтось точить ляси

Також, у нас є уявний список, де вписано червоними літерами людей, які нас дратують, яких нам краще не бачити. Це все може бути спричинено навіть певними дитячими образами, або навіть звичайним одягом, який нам не сподобався на людині. Взагалі не вважайте на такі вибрики нашого характеру, бо ми самі часто це не можемо контролювати.

11. Якщо ми обрали вас – цінуйте це

Як ви вже зрозуміли, нам ніколи не сумно на самоті, тому і впускаємо до себе тільки тих, кого вважаємо вартими нашої уваги. Якщо ви потрапили у цей список обраних, то можете пишатися собою.

Чомусь так склалося, що екстраверти звикли викачувати з нас наші ідеї та енергію, тому ми уникаємо таких людей і комфортніше почуваємося з такими ж інтровертами.

А хто ви: інтроверт чи екстраверт?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector